Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sklepowi złodzieje zatrzymani.

Do 5 lat pozbawienia wolności – taka kara grozi złodziejom, którzy dwukrotnie okradli dyskont spożywczy na terenie Frysztaka. Podejrzani wpadli dzięki spostrzegawczości pracowników ochrony jednego ze sklepów. Zawiadomieni funkcjonariusze zatrzymali złodziei i odzyskali skradzione rzeczy.

Pracownik jednego z dyskontów spożywczych we Frysztaku zauważył mężczyznę, który dziwnie się zachowywał, krążąc pomiędzy sklepowymi regałami. Wzbudziło to podejrzenia u pracownika marketu. Jak się okazało, mężczyzna nie był sam. Wraz z nim regały sklepowe przeglądali jego wspólnicy. Na miejsce skierowano policyjny patrol. W czasie przeszukania u jednego z  mężczyzn funkcjonariusze znaleźli skradzione ze sklepu markowe alkohole.

W toku prowadzonych czynności śledczy ustalili, że mężczyźni dopuścili się kradzieży w tym dyskoncie nie po raz pierwszy. Podejrzani to dwaj mieszkańcy Wodzisława Śląskiego w wieku 45 i 57 lat oraz ich kolega 43-letni mieszkaniec Rybnika.

Mężczyznom przedstawiono zarzut dokonania kradzieży. Podejrzani już wielokrotnie wcześniej wchodzili w konflikt z prawem i byli notowani za podobne przestępstwa. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad