ONET.pl - Coraz więcej turystów w podkarpackich winnicach.

W ogólnopolskim portalu informacyjnym ONET.pl można przeczytać o enoturystyce, czyli turystyce polegającej na zwiedzaniu regionów winiarski. W artykule na Onecie można przeczytać o coraz większym zainteresowaniem winem wśród turystów, którzy coraz częściej odwiedzają podkarpackie winnice.

W artykule wypowiada się winiarz z naszej gminy, Pan Leszek Szczęch, właściciel "Winnicy Sztukówka" - www.sztukowka.pl. Zachęcamy wszystkich do przeczytania artykułu o podkarpackim winie - LINK, Kliknij tu! Jak również w imieniu Pana Leszka zapraszamy do odwiedzin winnicy i degustacji lokalnych win.

INFO: Onet.pl
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

2 - ilość komentarzy :

  1. Wino Pana Leszka jest naprawdę wspaniałe! Nie trzeba sięgać po "byleco" z dyskontów mając taką alternatywę! Na dodatek to NASZE! i dlatego jeszcze bardziej warto je promować. Kto nie próbował ten "gapa"!
    Panie Leszku - Dalszych sukcesów życzę!!!
    "Jak pic to tylko dobre wino!!!"

    OdpowiedzUsuń