Nowy, nowoczesny Frysztak24.pl

Jak już pewnie Państwo zauważyli, od kilku dni Frysztak24.pl wygląda nieco inaczej, jest nowoczesny, odpowiadający aktualnym trendom w budowaniu stron www.  To dla Państwa zaktualizowaliśmy wygląd a przede wszystkim dodaliśmy nowe możliwości w portalu Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak.

Komentarze za pomocą konta FACEBOOK - nowa funkcjonalność
Dzięki zastosowaniu nowego szablonu dodaliśmy nową funkcjonalność na stronie Frysztak24.pl, od paru dni mogą Państwo komentować wiadomości na stronie za pomocą swoich kont z portalu Facebook, oczywiście cały czas zostaje możliwość komentarzy za pomocą kont z Google (poczta Gmail) lub kont z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM .

6 bloków tematycznych, łatwiej znaleźć wiadomości nas interesujące
Kolejne zmiany to dodanie bloków tematycznych. Na stronie pojawiło się 6 bloków tematycznych: Wiadomości, Policja i Straż, Sport, Filmy, Kultura i Sztuka oraz Edukacja.
Dzięki zastosowaniu bloków tematycznych mogą Państwo wybierać wiadomości, które Państwa interesują, Wystarczy kliknąć w wybrany tytuł bloku tematycznego i pozostałe wiadomości zostaną ukryte a wyświetli się lista wiadomości która Państwa interesuje.

Po kliknięciu w tytuł bloku tematycznego, otwierają się wiadomości z danego działu.
Mamy nadzieje że nowy, bardziej funkcjonalny wygląd Frysztak24.pl przypadnie Państwu do gustu i jeszcze częściej będą Państwo odwiedzać stronę Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak.