Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„Wyznacz trasę, zgarnij wjazd na basen” (KONKURS ROWEROWY)

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku i Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak ogłasza konkurs dla wszystkich fanów jazdy na rowerze „Wyznacz trasę, zgarnij wjazd na basen”

Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy jeżdżą na rowerze, mają swoje ulubione trasy i ścieżki rowerowe. W ten sposób każdy może pomóc wyznaczyć nowe trasy z wykorzystaniem istniejącej już infrastruktury drogowej, ścieżek polnych i leśnych na terenie gminy Frysztak.
Do wyznaczania tras wykorzystaj swojego smartphone oraz odpowiedni program – traseo.pl, endomondo.com, mojrower.pl  itp.

Termin nadsyłania linków do wyznaczonych tras to 25 czerwca 2015 roku. Do wygrania cenne nagrody: 1 miejsce – całosezonowa wejściówka na basen we Frysztaku, 2 miejsce – 10 wejściówek jednodniowych na basen we Frysztaku, 3 miejsce – 5 wejściówek jednodniowych na basen we Frysztaku, 4 miejsce – 15% rabat na zakupy sprzętu sportowego w sklepie Sport4u (max paragon 300 złotych),  5 miejsce – 10% rabat na zakupy sprzętu sportowego w sklepie Sport4u (max paragon 300 złotych), 4 miejsce – 5% rabat na zakupy sprzętu sportowego w sklepie Sport4u (max paragon 300 złotych).

Miejsca w konkursie będą przyznawane za ilość dodanych i wysłanych tras (czym więcej tras tym wyższe miejsce w konkursie). Linki do tras rowerowych (do tras dodajemy imię i nazwisk autora) wysyłamy na adres osrodek@gosir.frysztak.pl – po zaakceptowaniu przez organizatora trasy zostaną dodane na stronach gosir.frysztak.pl oraz Frysztak24.pl w odpowiednich zakładkach, wraz z autorem tras.  Aby trasa została zaakceptowana musi mieć wgrane przynajmniej 5 zdjęć z państwa podróży na rowerze. Trasy które będą się pokrywać z już dodanymi trasami w więcej niż 40% będą odrzucane przez organizatora.  Mile widziane zaznaczanie na mapie miejsc atrakcyjnych turystycznie, historycznie, przyrodniczo.

W Gminie Frysztak nie ma zbyt wiele wyznaczonych tras, dzięki Państwa pasji możemy wzbogacić się o większą ilość tras rowerowych oraz uatrakcyjnić turystycznie gminę Frysztak.

Drogi czytelniku to na rower i do dzieła.

Regulamin konkursu rowerowego „Wyznacz trasę, zgarnij wjazd na basen”

1. Organizatorem konkursu rowerowego „Wyznaczam trasę, zgarniam wjazd na basen” jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
2. Patronat medialny nad konursem sprawuje Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak – Frysztak24.pl
3. Konkurs trwa od 18 maja do 25 czerwca 2015 roku włącznie.
4. Bieżące relacje z konkursu będą publikowane na stronach gosir.frysztak.pl oraz frysztak24.pl
5. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres osrodek@gosir.frysztak.pl

Udział w Konkursie
6. W Konkursie może wziąć udział każda osoba bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.
7. Każdy uczestnik Konkursu może nadesłać dowolną liczbę zgłoszeń z rowerowych przejazdów (linków do tras rowerowych zamieszczonych na portalach typu: traseo.pl, mojrower.pl itp.). Zgłoszenie musi być podpisane imieniem i nazwiskiem.
Wymagania do tras (minimum 5 zdjęć, Trasy nie mogą pokrywać się z już dodanymi trasami w więcej niż 40%. Mile widziane zaznaczanie na mapie miejsc atrakcyjnych turystycznie, historycznie, przyrodniczo.)
8. Nadsyłając zgłoszenie uczestnik potwierdza, że przejazd miał miejsce we wskazanym dniu.
9. Każde zgłoszenie musi zawierać zdjęcia (minimum 5) a także krótki opis z datą przejazdu. W opisie mogą znaleźć się informacje tj. dystans, rodzaj przejazdu, trasa, napotkane problemy, ciekawe zdarzenia, dobre porady itp.
10. Nadsyłając zgłoszenie uczestnik akceptuje niniejszy regulamin i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Konkursu zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), wykorzystanie do celów promocyjnych na stronach gosir.frysztak.pl oraz frysztak24.pl

Cel Konkursu
11. Głównym celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców do korzystania z roweru
12. Uwagi i problemy nadesłane przez uczestników zostaną przeanalizowane przez Gminny Ośrodek Sportu  i Rekreacji we Frysztaku i wykorzystane w ramach realizacji Polityki Turystycznej gminy Frysztak
13. w Konkursie organizator przewidział 6 nagród.
14. Lista nagród: 1 miejsce – całosezonowa wejściówka na basen we Frysztaku, 2 miejsce – 10 wejściówek jednodniowych na basen we Frysztaku, 3 miejsce – 5 wejściówek jednodniowych na basen we Frysztaku, 4 miejsce – 15% rabat na zakupy sprzętu sportowego w sklepie Sport4u (max paragon 300 złotych),  5 miejsce – 10% rabat na zakupy sprzętu sportowego w sklepie Sport4u (max paragon 300 złotych), 4 miejsce – 5% rabat na zakupy sprzętu sportowego w sklepie Sport4u (max paragon 300 złotych).
15. W przypadku małego zainteresowania konkursem, organizator ma prawo odwołać konkurs, bez podawania przyczyn/
16. Każdy uczestnik może wygrać nie więcej niż jedną nagrodę.
17. Nagrody zostaną rozdane w dniu otwarcia basenu w kasie biletowej Kąpieliska GOSiR Frysztak

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Przejechałem 2 lata temu piękną trasę, którą polecam: Frysztak parking Urzędu Gminy - Glinik Dolny - Średni - Górny, Huta Gogołowska - Stępina - Cieszyna - Pułanki - Kobyle - GOSiR. Z przerwą w Hucie koło OSP. Wspaniała trasa. Muszę jeszcze raz ją pokonać. Pozdrawiam, Aleksander Lorenz z okolic Bielska-Białej. Życzę udanego rajdu

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad