Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Nagroda za recenzję dla Anny Dral

Frysztacki Dyskusyjny Klub Książki działający w Gminnej Bibliotece Publicznej może poszczycić się sukcesem. Anna Dral, od roku klubowiczka DKK, otrzymała nagrodę za najlepszą recenzję miesiąca w konkursie zorganizowanym przez Instytut Książki „Klubowicze do klawiatur”. Za recenzję Zabójcy Marii Nurowskiej otrzymała nagrody książkowe z Instytutu Książki. Życzymy Ani kolejnych ciekawych prac i serdecznie gratulujemy wyróżnienia!Dyskusyjny Klub Książki w Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku zainaugurował swoją działalność w kwietniu 2011 roku. W comiesięcznych spotkaniach mogą brać udział wszyscy ci, którzy lubią czytać i dzielić się wrażeniami z przeczytanej lektury. Projekt oparty jest bowiem na założeniu, że czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze można zawsze, nie tylko będąc jej znawcą czy krytykiem.

Dyskusyjne Kluby Książki są elementem wieloletniego ogólnopolskiego programu promocji czytelnictwa i wsparcia sektora książki "Tu Czytamy!", objętego patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Działalność Klubów koordynowana jest w każdym województwie przez biblioteki wojewódzkie. Ich zadaniem jest dostarczenie bibliotekom książek oraz przygotowanych przez Instytut Książki materiałów promocyjnych (plakaty klubów, ulotki i naklejki zamieszczane w książkach czytanych w klubach).

Klubowiczem może zostać każdy – niezależnie od wieku i zainteresowań. Najważniejsza jest pasja czytania, ochota na rozmowę o tym co czytamy, a także chęć poznawania nowej literatury. Drogi czytelniku, jeśli lubisz czytać, rozmawiać o książkach, poznawać nowych ludzi i spędzać czas w miłej atmosferze, zostań uczestnikiem spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK).

Zapraszamy!!!

Prześlij komentarz

2 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad