OBOZY I ZGRUPOWANIA - DZIAŁALNOŚĆ OŚRODKA SPORTU NA WAKACJACH 2015


Wakacje w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku przez ostatnie trzy lata kojarzone były przede wszystkim z funkcjonowaniem „Otwartych basenów Kąpielowych”. Zmieniło się to od bieżącego sezonu dzięki dokończeniu modernizacji bazy noclegowej Ośrodka. Od wakacji 2015 przyjmujemy obozy, zgrupowania, kluby i akademie piłkarskie. Jest to pierwszy rok wdrażania frysztackiej oferty, która cieszy się zainteresowaniem w różnych regionach Polski. O popularności naszej bazy świadczą rezerwacje miejsc już z kilkuletnim wyprzedzeniem.
W bieżącym sezonie mieliśmy przyjemność gościć „Orzełki Brzozów” i „SOCCER” Ropczyce.

"Orzełk" Brzozów "SOCCER" Ropczyce

TEAM Gliwice WISŁA Sandomierz

Obecnie na naszych obiektach przebywa „TEAM” Gliwice, a już 19 lipca przyjeżdża drużyna z "Wisły" Sandomierz. Kolejne ekipy, które przyjmiemy jeszcze na tych wakacjach to: "Unia” Tarnów, „Juventa” Starachowice, Coerver Coaching, „Sprint” Katowice, Bemowski Klub Sportowy z Warszawy oraz MISTRAL TRAVEL.


Bardzo dużym zainteresowaniem wśród obozowiczów oprócz codziennych treningów na boisku piłkarskim GOSiRu cieszy się zwiedzanie Zespół Schronu Kolejowego Stępina -Cieszyna, otwarta siłownia i pobyt na basenach.


Ośrodek oprócz działalności komercyjnej związanej z wynajmowaniem obiektów i prowadzeniem kąpieliska organizuje czas wolny dla najmłodszych mieszkańców gminy Frysztak pod hasłem „Aktywne Wakacje z GOSiRem, wdraża lokalną i wyjazdową turystykę, organizuje, turnieje i  zawody oraz Eventy Okolicznościowe.


Przewidujemy, że przez okres wakacyjny na naszych wszystkich obiektach przyjmiemy około /35 000 /trzydzieści pięć tysięcy

Od połowy wakacji rozpoczniemy wdrażanie kolejnej oferty. Tym razem będziemy zapraszać placówki oświatowe na wycieczki szkolne, firmy realizujący inwestycje w naszym regionie oraz osoby indywidualne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i korzystania z naszej oferty
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

GALERIA
 "ORZEŁKI" BRZOZÓW I "SOCCER" ROPCZYCE