GORĄCE ZAKOŃCZENIE SEZONU KĄPIELOWEGO Z LOSOWANIEM NAGRÓD - BASENY ZAPRASZAJĄ OD 9:00 DO 19:00


Tegoroczne lato było wyjątkowe dla wszystkich, którzy lubią słońce, opaleniznę i  błękitne niebo. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy Państwa gościć przez okres wakacyjny na naszych obiektach. Jesteśmy zaszczyceni, że wybraliście Państwo właśnie FRYSZTACKIE BASENY jako miejsce letniego wypoczynku.

Mamy także dobrą wiadomość dla fanów lata nad wodą. Od czwartku 27.08.2015 r. wracają ponad 32-sto stopniowe temperatury i wakacyjne słońce. 

POGODA - KLIKNIJ TU  

Lato pożegna się z nami w wielki stylu!!! dlatego też  OTWARTE BASENY FRYSZTAK na zakończenie sezonu kąpielowego  przygotowały specjalnie dla  Państwa niespodziankę ;-) 

UWAGA:
* Każda osoba, która kupi bilet w piątek, sobotę, niedzielę lub poniedziałek będzie miała szansę wygrać całosezonowy karnet na rok 2016.

LOSOWANIA:
PIĄTEK 28.08.2015 R: 
DO WYGRANIA CAŁOSEZONOWY KARNET NA 2016 R. ORAZ DROBNE UPOMINKI. 
SOBOTA 29.08.2015 R: 
DO WYGRANIA CAŁOSEZONOWY KARNET NA 2016 R. ORAZ DROBNE UPOMINKI.
NIEDZIELA 30.08.2015 R: 
DO WYGRANIA CAŁOSEZONOWY KARNET NA 2016 R. ORAZ DROBNE UPOMINKI.
PONIEDZIAŁEK 31.08.2015 R:
 DO WYGRANIA CAŁOSEZONOWY KARNET NA 2016 R. ORAZ DROBNE UPOMINKI.

Losowania odbywać się będą w wymienione dni o godz. 18:00 na koronie basenów. Będziemy się starać aby osobami losującymi były przypadkowo wybrane  dzieci, które będą przebywać w tym czasie na kąpielisku. 

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić bilet, podpisać go imieniem i nazwiskiem, podać  numer telefonu i wrzucić do urny przy bramie wejściowej.  Osoby, które wygrają karnet będą mogły odebrać go w danym dniu lub poinformujemy o wygranej telefonicznie. Ponadto nazwiska zwycięzców zostaną zamieszczone na stronie internetowej GOSiRu. 

INFORMUJEMY, ŻE W KONKURSIE NIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁU PRACOWNICY ANI NAJBLIŻSZA RODZINA OSÓB ZATRUDNIONYCH PRZEZ GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI WE FRYSZTAKU. 

Wykorzystajmy promienie wakacyjnego słońca aby naładować akumulatory przed rozpoczęciem roku szkolnego i zakończeniem urlopów. 

Partner medialny Frysztak24.pl  

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata