Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

POD ŻAGLAMI NA ZALEWIE SOLIŃSKIM - PRZYGODA Z GOSIRem I KLUBEM WODNYM


To już po raz czwarty Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku wraz z Kołem Wodnym Strzyżów zaprosili mieszkańców gminy Frysztak do udziału w „Żeglarskiej Przygodzie nad Soliną”. Jest to forma aktywności, która cieszy się dużą popularnością i aby lista chętnych się zapełniła nie trzeba specjalnie długo czekać.  Atutem wyjazdów jest nie tylko możliwość poznania kunsztu żeglarskiego, ale także świetna atmosfera.Jest takie powiedzenie: "żeglować pod pełnymi żaglami to najpiękniejsza rzecz na świecie..." i faktycznie ta atrakcyjna forma spędzania czasu pod okiem wykwalifikowanych sterników może dostarczyć wyjątkowych przeżyć i przynieść same korzyści, a umiejętności i wiedza zdobyta podczas rejsów może przydać się w życiu codziennym.


Mamy nadzieję, że wyjazdy przyczynią się do podniesienia wiedzy i umiejętności z zakresu żeglarstwa natomiast, że Kolo Wodne Strzyżów zyska nowych członków i sympatyków. 
Dziękujemy członkom Koła Wodnego za współpracę. Podziękowania kierujemy także do wszystkich, którzy przyjęli zaproszenie i spędzili z nami sobotni dzień.
Wyjazd koordynował Radosław Guzy.  

Opracowanie: 
Marek Armata
Foto:
Radosław Guzy


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad