Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Policja zatrzymała włamywaczy.

Policjanci ze strzyżowskiego wydziału kryminalnego ustalili sprawców kradzieży z włamaniem do budynków gospodarczych w Gogołowie, zaistniałej w ubiegłym miesiącu. Łupem padł kompresor i metalowe elementy. Teraz włamywacze odpowiedzą za swój czyn.

Policyjne ustalenia, które doprowadziły do zatrzymania złodziei miały, swój początek już następnego dnia po dokonaniu przestępstwa. Okazali się nimi 17-latek i 23-letni mężczyzna. Na podstawie zgromadzonego materiału funkcjonariusze ustalili, że dwaj młodzi ludzie włamali się do niezamieszkanego budynku, zrywając kłódki przy pomocy łomu. Widząc, iż w pomieszczeniach znajduje się zbyt duża do przeniesienia ilość złomu postanowili, że następnego dnia przyjadą ciągnikiem. W ten sposób mężczyźni wywieźli kompresor i prawie 1,5 tony złomu, który sprzedali w punkcie skupu.

Młodzi ludzie zostali doprowadzeni do strzyżowskiej komendy. Przyznali się do popełnienia przestępstwa i wypełni wyjaśnili okoliczności, poddając się dobrowolnie karze. Grozi im do 10 lat więzienia.

INFO i FOTO: KPP Strzyżów

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad