Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

LKS Odra Metraco SA i T3 Polonia Bytom, kolejni rywale Strzelca

Dwa kolejne występy w elitarnych rozgrywkach Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn czekają w nadchodzących dniach pingpongistów GMKS Strzelec Frysztak.

Podopieczni trenera Mieczysława Niemca w poniedziałek udali się na Śląsk, do Miękinii, gdzie we wtorek zmierzą się z drugim beniaminkiem tegorocznych rozgrywek, ekipą LKS Odra Metraco SA. Obie drużyny w dwóch dotychczasowych meczach superligowych przegrywały, a punkty przydzielane za wtorkową potyczkę mogą mieć kluczowe znaczenie w kontekście końcowej walki o utrzymanie w elicie.

W czwartkowy wieczór superligowe emocje ponownie zawitają do Frysztaka. Rywalem Strzelca będzie kolejny zespół ze Śląska, T3 Polonia Bytom, która po dwóch spotkaniach ma na koncie cztery ligowe punkty. Początek meczu w hali SOSW we Frysztaku, przy ul. Wybickiego 25, zaplanowano na godz. 18:00 - już teraz gorąco zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa stołowego!

GMKS Strzelec Frysztak jak dotąd poniósł dwie porażki w stosunku 1:3 - kolejno z ASTS Olimpia-Unia Grudziądz (aktualny mistrz Polski) i Morliny Ostróda. Po jednym punkcie w obydwu potyczkach zanotował Białorusin Paweł Płatonow, świeżo upieczony brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Europy z Jekaterynburga.


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad