Galeria sprzętów drewnianych oraz Twierdzanie w TVP Regionalna.

Atrakcje z naszej gminy znów w TVP. Tym razem naszą gminę odwiedziła TVP Regionalna przygotowująca program o małej ojczyźnie czyli wielkiej sprawie.

W pierwszej części materiału dotyczącego atrakcji z gminy Frysztak o drewnianych sprzętach używanych dawno dawno temu na polskiej wsi opowiada właściciel galerii z Gogołowa Pan Edward Gurgacz.


W drugiej części występują Twierdzanie - zespół śpiewaczy ludowych. Członkowie zespołu opowiadają o pasji, tradycji, lokalnych obrzędach. Zapraszamy do oglądania materiału filmowego który znajduje się pod tym linkiem - kliknij tu - materiał o atrakcjach gminy Frysztak rozpoczyna się w 14:20 minucie.


FILM: http://regionalna.tvp.pl/22761571/23112015
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :

  1. Pasja jest czymś bardzo cennym i tym co napędza do życia! Tak czy inaczej warto ją mieć. Gratulacje!

    OdpowiedzUsuń