IV Bieg Niepodległości z GOSiR Frysztak

W sobotnie popołudnie na starcie IV frysztackiego biegu niepodległościowego stanęło 75  osób, które wystartowały w 8 kategoriach. Frysztacki bieg rozpoczął się od rozgrzewki i wspólnego okrążenia zapoznawczego dla zawodników.  Po części wstępnej, rozpoczęła się rywalizacja w 8 kategoriach wiekowych.

Zawody rozpoczęły się od biegu rodzinnego na dystansie 50 metrów. Po rodzinnych zawodach rozpoczęły się biegi indywidualne w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Po przeprowadzeniu zawodów, organizatorzy dokonali wręczenia medali i dyplomów dla zwycięzców poszczególnych kategorii biegowych. Na zakończenie dzisiejszego IV frysztackiego Biegu Niepodległości zawodnicy zostali zaproszeni na ciepłą kiełbaskę przy wspólnym ognisku.

Oficjalne wyniki na stronie GOSiR Frysztak lub bezpośrednio pod tym linkiem – kliknij tu!


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz