Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Robiąc zakupy online, możesz pomagać organizacjom z naszej gminy. I co najlepsze - pomagasz za darmo!

Robisz zakupy online, a część wartości Twoich zakupów trafia do wybranej przez Ciebie organizacji. I co najlepsze - pomagasz za darmo, bo płacisz tyle co zawsze! Dołącz do tysięcy użytkowników i zacznij wspierać wybraną organizację przy okazji zakupów w ponad 750 sklepach internetowych.

W programie FaniMani.pl uczestniczy już dwie organizacje pożytku publicznego z terenu gminy Frysztak: Stowarzyszenie Gogołów bez granic (link kliknij tu) oraz Ziemia Frysztacka - Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju (link kliknij tu)

Jak to działa? Wybierasz organizację (fundację, stowarzyszenie, etc.) i przechodzisz na stronę e-sklepu. Robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle co zawsze! Część wartości Twoich zakupów trafia do wskazanej przez Ciebie organizacji!

Poniżej film jak korzystać z programu FaniMani.pl


Przypominajka o DOBRYCH zakupach
Rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które przypomni Ci o możliwości wspierania za każdym razem, gdy wejdziesz na stronę sklepu będącego naszym partnerem. Twoja darowizna nigdy nie przepadnie! LINK DO PRZYPOMINAJKI - KLIKNIJ TU!

Jeśli zgłosiłeś swoją organizacje, klub, stowarzyszenie z terenu gminy Frysztak prześlji nam link do strony na fanimani.pl - my opublikujemy go na naszym portalu dla Mieszkańców naszej gminy.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad