Cztery aparaty powietrzne w OSP Lubla

Jednostki OSP z Gminy Frysztak, prężnie działając, rozwijają się doposażając swoje jednostki w nowy, profesjonalny sprzęt dla zapewnienia nam lepszej pomocy, wtedy gdy będziemy jej potrzebować. Ostatnio pisaliśmy o jednostce OSP z Frysztaka, która dzięki swoim staraniom zakupiła nowy sprzęt do niesienia pomocy.

Dziś dla Państwa prezentujemy nowy sprzęt z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubli. Informujemy że strażacy z OSP Lubla oficjalnie zakończyła projekt „Bezpieczny Strażak”, który opiewał na łączną kwotę 19 885,00 zł. Celem projektu był zakup czterech aparatów powietrznych MSA Auer wraz z czujnikami bezruchu oraz dwóch butli zapasowych.

Od sierpnia na wyposażeniu OSP Lubla miała dwa kompletne aparaty powietrzne firmy MSA Auer AirXpress MAXX CL wraz z maskami i sygnalizatorami bezruchu MOTION – SCOUT natomiast w połowie listopada dotarły do jednostki kolejne dwa kompletne aparaty powietrzne firmy MSA Auer AIRGO FIX wraz z maskami i sygnalizatorami bezruchu MOTION – SCOUT i dwie butle zapasowe. Aparaty zostały umieszczone w kabinie samochodu na specjalnie zaprojektowanym uchwycie, aby zaoszczędzić miejsce w skrytkach na inny sprzęt.

Projekt „Bezpieczny Strażak” został wsparty przez:
- Urząd Gminy Frysztak
- Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z siedzibą w Warszawie
- Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oddział w Rzeszowie

Więcej o strażakach z Lubli mogą Państwo przeczytać na Facebooku - OSP Lubla - link, kliknij tu!
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz