Policjanci w listopadzie pracowali przy 50 zdarzeniach.

Policjanci z posterunku we Frysztaku w listopadzie pracowali przy prawie 50 różnych zdarzeniach, które miały miejsce na terenie gminy Frysztak. W tym czasie doszło do 7 kolizji drogowych, 5 interwencji domowych, 8 kradzieży, zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę, oszukano mieszkańca przy zakupie na portalu aukcyjnym, interweniowano ponad 20 razy przy innych zdarzeniach.

Na drogach gminy Frysztak w listopadzie doszło do 7 kolizji drogowych:
10.11. – w Pułankach kierująca samochodem marki Skoda Fabia nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i wjechała do rowu,
10.11. - w Pułankach doszło do zderzenia samochodu marki Skoda Rapid z samochodem Marki Toyota,
12.11. – Kierujący BMW nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Jaguarem,
17.11. – w Twierdzy kierujący Iveco zderzył się z kierującym Skodą Octavia, 
20.11. - w Twierdzy miała miejsce kolizja 3 pojazdów,
27.11. - kolizja dwóch volkswagenów w Cieszynie, pisaliśmy o tym na portalu "Zdarzenie na drodze w Cieszynie - UWAGA. AKTUALIZACJA: 11:23" – link, kliknij tu!
26.11. - w Gogołowie - kierujący samochodem marki V-en Bora nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i uderzył w przepust, pisaliśmy o tym na naszym portalu, "BORA w rowie w Gogołowie" – link – kliknij tu!

http://media.zwielkopolski24.pl
We Frysztaku miała miejsce kradzież plecaka wraz z dokumentami, telefonem komórkowym i pieniędzmi. W Pułankach skradziono rower. We Frysztaku miała miejsce kradzież sklepowa - skradziono kosmetyki, artykuł spożywcze – towar został zwrócony, a sprawczyni ukarana mandatem karnym, kolejna kradzież sklepowa w jednym ze sklepów we Frysztaku – skradziono kosmetyki – sprawca został ukarany mandatem karnym. Kolejna kradzież sklepowa w jednym ze sklepów we Frysztaku – skradziono alkohol.

Inne interwencje:
W Stępinie, Twierdzy, Frysztaku, Gogołowie, w Lubli, w Twierdzy, w Gliniku Dolnym, W Cieszynie mężczyzna został przygnieciony przez konar, podczas obcinania drzew, mimo podjętej hospitalizacji zmarł. Poszukiwania osób: Prowadzono poszukiwania 78-letniej mieszkanki Glinika Górnego, pisaliśmy o tym na naszym portalu „Poszukiwania, reanimacja, poszkodowana w szpitalu.” - link – kliknij tu!

Nietrzeźwi:
We Frysztaku zatrzymano nietrzeźwą kierującą,

Oszustwo: Mieszkaniec Lubli został oszukany przy zakupie telefonu na jednym z portali aukcyjnych,

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz