Spotkanie z św. Mikołajem na GOSiRze

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 5 grudnia zawitał on do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku, aby obdarować grzeczne dzieci mnóstwem prezentów.

Spotkanie rozpoczęło się od zabaw sportowo ruchowych. Dzieciaki czekając na przybycie Mikołaja bawiły się w w różnego rodzaju zabawy przygotowane przez instruktora GOSiR Frysztak.

Ciekawą atrakcją podczas spotkania z Mikołajem było malowanie twarzy. Dzieciaki wybierały sobie najciekawszy rysunek na twarz, po czym panie malowały to na buziach dzieciaków.

W pewnym momencie na sali gimnastycznej zjawił się ten, na którego wszyscy czekali - św. Mikołaj. Mikołaj przywitał się z dziećmi po czym przystąpił do zabawy z dziećmi. Spotkanie z mikołajem bez kaczuch nie miało by sensu :)

Po wszystkich zabawach Mikołaj zaczął rozdawać prezenty - każde dziecko, które przybyło na spotkanie z Mikołajem na GOSiR Frysztak dostało wspaniały, niepowtarzalny prezent.Po spotkaniu św. Mikołaj żegnając się z wszystkim zapowiedział że za rok na pewno odwiedzi GOSiR Frysztak - najgrzeczniejsze dzieci zawsze trzeba odwiedzać i obdarowywać prezentami.

Do zobaczenia za rok!
REKLAMA


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz