Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi przy OSP w Gogołowie.

W sobotę 28 listopada 2015r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gogołowie został utworzony Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi przy OSP w Gogołowie. Klub jest Oddziałem Terenowym Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi RP. 

Dziękuję za liczną obecność i aktywny udział w spotkaniu założycielskim, w którym uczestniczyli: druhowie z OSP Gogołów, OSP Męcinka, radni gminy Frysztak, sołtys Gogołowa, dyrektor Zespołu Szkół w Gogołowie, przewodniczący komisji ds. młodzieży i sportu OSP RP Jedlicze, mieszkańcy, oraz Prezes Rady Głównej SHDK RP Tomasz Ogrodnik, dh Jacek Stochmal Prezes Klubu HDK Nadzieja z Harty i dh Artur Szczutek Prezes OSP Harta.
W wyniku podjętych uchwał o utworzeniu Klubu został powołany Zarzad Strażackiego Klubu HDK przy OSP w Gogołowie w składzie:

Prezes Henryk Kubiak
Wiceprezes Michał Płaziak
Wiceprezes Leszek Wydra
Skarbnik Agnieszka Łukasik

Przewodniczący Klubowej Komisji Rewizyjnej Daniel Krawczyk
Członek Klubowej Komisji Rewizyjnej Krzysztof Niekowal
Członek Klubowej Komisji Rewizyjnej Jan Pieczykolan

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz