2 interwencje strażaków w sobotę.

W sobotę (16.01) na terenie naszej gminy doszło do 2 zdarzeń, przy których interweniowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Wiśniowej.

Pierwsze zdarzenie przy którym interweniowali strażacy z OSP Wiśniowa miało miejsce w Cieszynie. Strażacy zostali wezwani do palącej się sadzy w kominie. W akcji udział brało 5 strażaków ochotników.

Drugie zdarzenie miało miejsce w Gliniku Średnim. Strażacy zostali wezwani do pomiaru poziomu tlenku węgla. Czad - cichy zabójca - to częsta przyczyna wyjazdu strażaków w ostatnim czasie. W akcji na Gliniku Średnim brało udział 6 strażaków.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :

  1. Sluzby ratownicze (policja, straz, pogotowie) znakomicie wymieniaja sie informacjami. Najpierw karetka jezdzi i szuka, bo ma niewlasciwy nr domu, nie znajac nazwiska, po kilku minutach strazacy robia to samo, jazda i szukanie co gdzie... dobrze ze to nie byla akcja gdzie minuty mialy znaczenie

    OdpowiedzUsuń