Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

24. finał WOŚP - 16 466,18 złotych i waluta obca.

24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Frysztacki sztab wspólnie z wolontariuszami i dobrymi aniołami w tym roku zebrał 16 466,18 złotych 5 euro, 0,25 dolara kanadyjskiego oraz 0,10 hrywny ukraińskiej.

Wystartowaliśmy w sobotę wieczorem. W 24. finale frysztacki sztab grał wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Frysztaku i Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym we Frysztaku. Wspólnie zorganizowaliśmy "bal na 100 par". Przy wspaniałej muzyce na żywo w wykonaniu zespołu Ancora - wielkie dzięki! - bawiło się z nami ponad 120 osób. Zabawa była fantastyczna do białego rana :)

Przy balu pomagali nam również ludzie dobrej woli – dobre frysztackie anioły: Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku, Zakład Komunalnym we Frysztaku, Wójt Gminy Frysztak. Głównym sponsorem finału była firma Wenta. Wspaniałe grafiki dla naszego balu przygotowała firma NeoDesign.

Siedziba sztabu zlokalizowana była w Bibliotece we Frysztaku. Za pomoc dziękujemy Pani Joli Zarszyńskiej.

Wielkie Wielkie dzięki dla Wszystki pracowników GOSiRu, SOSW, ZK, GOKu za pomoc. Szczególne podziękowania dla Moniki Lewko - dobry anioł naszego Balu!Po wielkim balu, przyszedł czas na niedzielną kwestę. Mimo nie najlepszej pogody, która lubi płatać nam figle od samego rana na terenie Gminy Frysztak i nie tylko :) kwestowali wolontariusze na rzecz WOŚP. W tym roku najlepszymi wolontariuszami okazali się: Dominika Mikuszewska, która przez cały dzień kwesty zebrała 1884,90. Drugim wolontariuszem został Jakub Godek, który zebrał 1417,70. Trzecia była Małgorzata Wojnarowska, która zgromadziła 754,84 złote. Gosia, która gra z nami już kolejny raz był również najmłodszym wolontariuszem przy sztabie Frysztak w czasie 24. finału WOŚP.

Nie jest istotna wielkość zgromadzonych środków w puszkach, każdego z was. Ważne że razem byliśmy wstanie zgromadzić całkiem pokaźną kwotę - 16 466,18 złotych 5 euro, 0,25 dolara kanadyjskiego oraz 0,10 hrywny ukraińskiej.

Każdemu z was serdecznie dziękujemy za udział w finale i granie razem z nami. WIELKIE WIELKIE DZIĘKI!Po południu w Zespole Szkół w Gogołowie odbył się mini finał 24. finału WOŚP na terenie Gminy Frysztak. Pracownicy, uczniowie, strażacy, pracownicy i uczniowie przygotowali dzień na sportowo. Z akcją informacyjni - szkoleniową w tle! Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji tego pięknego święta.
Na koniec w imieniu sztabu chciałem podziękować wszystkim i każdemu z osobna za pomoc, pracę, działanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - pomaganie jest fajne :)

Do zobaczenia za rok!
Oj! Działo się działo :)

P.S. Jeśli o kim zapomniałem to serdecznie przepraszam i dziękuje za pomoc z całego serca! Gra nas zawsze tak dużo że ciężko wszystkich zapamiętać! 

Prześlij komentarz

8 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Było naprawdę super ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Monika Lewko sama by nie podołała...inni też spędzili noc przy zlewie dla orkiestry!!! pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 3. Monika Lewko sama by nie podołała...inni też spędzili noc przy zlewie dla orkiestry!!! pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wielkie Wielkie dzięki dla Wszystki pracowników GOSiRu, SOSW, ZK, GOKu za pomoc. Szczególne podziękowania dla Moniki Lewko - dobry anioł naszego Balu!"

   Tak jak Marek napisał - Monika była jedyną osobą niepracującą w instytucjach, które grały razem z nami!

   Jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki dla wszystkich, którzy pomogli nam w organizacji 24. finału WOŚP.

   To dzięki wam graliśmy!

   Usuń
 4. Oczywiście podziękowania należą się dla Wszystkich! i zostały przekazane dla pracowników GOSiRu, SOSW, ZK i GOKu. Monika została wymieniona z imienia i nazwiska tylko dla tego, że była jedyną osobą która nie jest zatrudniona w żadnym z wymienionych zakładów i nie jest członkiem Stowarzyszenia - jest po prostu mieszkanką Lubli, która włączyła się w pomoc.
  Dodam jeszcze, że specjalne podziękowanie dla Wszystkich jest w przygotowaniu.

  Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak w WOŚP działamy emocjonalnie, tak też i wpisy są z nutką emocji,
  za rok znowu zagramy w WOŚP.
  Pozdrowienia dla wszystkich Andrzej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :):):):)
   Emocje są potrzebne, oby zawsze były te pozytywne.
   Wielkie dzięki jeszcze raz dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji 24. finału WOŚP!!!!
   P.S. Ja również mam nadzieje że zagram jeszcze wspólnie i to nie tylko za rok.
   Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

   Usuń
 6. Faktem jest, że wszyscy, którzy pracowali przy organizacji balu włożyli ogromną ilość pracy!!! Pewno dlatego ciężko jest dobrać słowa aby odpowiednio przekazać należne podziękowania... Faktem jest też, że bal był naprawdę udany, a wspólnie zebrane środki na pomoc dzieciakom i seniorom imponujące. Co do emocji to dobrze, że przekazywane są otwarcie - zawsze warto rozmawiać właśnie po to aby nie było nieporozumień. Mam nadzieje, że kolejne bale będą jeszcze fajniejsze - chociaż nie wiem czy da się zrobić jeszcze coś fajniejszego ... ;-) Wielkie Dzięki dla Wszystkich.

  Marek Armata

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad