Dezynfekcja sieci wodociągowej.

Gminny Zakład Komunalny we Frysztaku informuje odbiorców wody z wodociągu komunalnego o konieczności wykonania dezynfekcji sieci wodociągowej dostarczającej wodę do odbiorców. Konieczność wykonania dezynfekcji wynika z decyzji PPIS w Strzyżowie. Wyniki przeprowadzonych badań wskazały przekroczenie w niektórych punktach sieci wodociągowej obowiązujących norm w zakresie bakteriologii. Dezynfekcja przeprowadzona zostanie poprzez zwiększenie ilości dawkowanego środka dezynfekującego.

Z tego powodu informujemy odbiorców o konieczności gotowania wody przed spożyciem, wodę do celów sanitarnych można wykorzystywać na normalnych zasadach.

Po przeprowadzonej dezynfekcji wykonane zostaną ponowne sprawdzające badania wody. O wynikach badań zostanie poinformowany PPIS oraz odbiorcy wody.

Z poważaniem 
Robert Mikuszewski p.o. dyrektor GZK

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz