Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Dajcie szansę młodym, dla rozwoju gminy Frysztak 2018 - (ASD)

Na naszą skrzynkę przyszła wiadomość od zespołu "Idzie nowe". Z poniższej treści wynika że zespół "Idzie nowe" to inicjatywa polityczna, która najprawdopodobniej wystartuje w nadchodzących wyborach samorządowych. 
Publikujemy i życzymy miłej lektury. 

Drodzy mieszkańcy gminy Frysztak już bez mała za dwa lata odbędą się kolejne wybory samorządowe. Jak widzicie już rozpoczyna się propaganda dotycząca niby zmian i wątpliwych sukcesów. Jeśli po raz kolejny damy się nabrać propagandzie, kolejne lata będziemy się uwsteczniać. Od 25 lat wmawia się nam, że tylko i wyłącznie Ci sami ludzie mogą coś zrobić. Chyba przyszedł już czas na odmłodzenie rządów i podziękowanie tym, którzy już się wypalili. Przyszedł czas na to, aby zasiedli przy stole Ci, którzy mają nowe pomysły. Jesteśmy nową alternatywą niezwiązaną ze skłóconymi ze sobą ugrupowaniami, których działalność w dużej mierze polega na dogryzaniu sobie wzajemnie. Chcemy wprowadzić nową, jakość i świeżość, zgodę i zrozumienie. Chcemy zjednoczyć gminę w jeden mocny samorząd. Skupimy wokół siebie zarówno jednostki samorządowe jak i organizacje pozarządowe. Działania państwowe i prywatne. Pomożemy rozwinąć te działalności, które dają dochody i są perspektywiczne. Będziemy tworzyć miejsca pracy i inwestować w przyszłość. Jesteśmy młodzi i damy szansę młodym, waszym dzieciom, które są dla was najważniejsze i waszym wnukom, które kochacie. To nam zależy na przyszłości gminy Frysztak, bo my przez najbliższe dekady razem z wami będziemy tutaj żyć.

Dajmy szansę innym, dajmy szansę młodym. Obecnie rządzący już swój czas wykorzystali rządząc 25 lat. Już nikt nie wierzy w obiecanki, papierowe ulotki, czy ulotne deklaracje.

Dajmy szansę tym, którzy jeszcze nie rządzili abyśmy mogli pokazać, że ludzie młodzi, potrafią rządzić dla naszej przyszłości. Stwórzmy nasz samorząd, a nie partiokrację. Partie w samorządach będą się podporządkowywać odgórnym dyrektywom, które nie pozwolą nam się rozwinąć. Posłowie, którzy okolicznościowo się pojawiają nie dają nam żadnej perspektywy, od lat przyjeżdżają przed wyborami obiecując kolejne działania i wyjeżdżają do czasu następnych wyborów.

To my mieszkańcy, młodzi ludzie musimy zadbać o nasz wspólny dom, bez układów, korupcji i manipulacji.

1. Dajemy gwarancję urzędnikom stworzenia lepszych stanowisk pracy z lepszym wynagrodzeniem po to abyście wydajniej dla nas pracowali i rozwijali naszą gminę. Docenimy wasze doświadczenie i będziemy wymagać efektywnej pracy.
2. Dajemy gwarancję dyrektorom, że będziemy was szanować i polegać na waszym doświadczeniu abyście budowali swoje jednostki i placówki oświatowe, nie będziemy wam zabierać wynagrodzenia ale będziemy wymagać rzetelnej pracy.
3. Nie będziemy nikogo zwalniać, a wręcz przeciwnie wykorzystamy wasz potencjał dla rozwoju naszej gminy Frysztak po to, aby poprzez wasze zaangażowanie dać prace innym wykorzystując nasz potencjał.
Bo to na waszych barkach spoczywa ciężar rozwoju. My to wiemy i będziemy was wspierać.
4. Dajemy gwarancję rodzicom, że zadbamy o edukację waszych pociech i będziemy tworzyć perspektywę ich przyszłego życia.
5. Dajemy gwarancję młodym ludziom, że zadbamy o waszą przyszłość i będziemy rozwijać miejsca pracy.
6. Zadbamy o kulturę i tożsamość wspierając GOK i jego pracowników.
7. Zadbamy o zdrowe wychowanie, turystykę i dochody dla gminy wspierając GOSiR i jego kadrę.
8. Zadbamy o wodę i czystość wspierając ZK wraz z pracownikami.
9. Zadbamy o czytelnictwo wspierając biblioteki i jej obsługę.
10. Zadbamy o infrastrukturę drogową i kanalizacyjną.
11. Wykorzystamy środki unijne po potrafimy pisać dobre wnioski.
12. Zadbamy o wykształcenie waszych dzieci wspierając szkoły.
13. Zadbamy o bezpieczeństwo wspierając jednostki OSP, druhny i druhów.
14. Zadbamy o sport wspierając kluby.
15. Zintegrujemy wszystkie stowarzyszenia, chóry i zespoły ludowe.
16. Zadbamy o frysztackie media aby pracowały dla naszej reklamy i marketingu.
17. Stworzymy nowoczesną i przyjazną gminę opartą na wzajemnym zaufaniu, docenieniu doświadczenia dyrektorów i pracowników urzędów. Naszym zdaniem dobra zmiana
nie polega na wymianie ludzi z doświadczeniem z ogromną wiedzą tylko na ich wspieraniu.
18. Stworzymy gminę z przyszłością tak aby każdy chciał tutaj żyć.
19. Jesteśmy po to aby ludzie młodzi mieli pracę, a seniorzy godne warunki do życia.
20. Zadbamy o wszystkie miejscowości nie pomijając nikogo aby gmina równoważnie się rozwijała. Wszystkie dzieci zasługują na równe traktowanie.
21. Nie będziemy dzielić na lepszych i gorszych, dla nas wszyscy jesteście tak samo ważni. Spowodujemy aby doświadczona kadra w postaci dyrektorów i urzędników jeszcze lepiej dbała o Wasze sprawy pod naszym kierunkiem.
22. Będziemy dzielić mądrze i roztropnie. Będziemy skromni i wymagający. Prosimy dajcie szanse młodym bo młodzi zadbają o naszą wspólną przyszłość. Podziękujmy tym, którzy sieją zamieszanie tylko po to aby kolejny rok utrzymać się przy władzy. Zadbamy o to aby Ci którzy na siłę od lat chcą wejść do samorządu nie niszczyli naszej pracy i tworzyli zamętu.

Wystawimy nowych ludzi z w każdej miejscowości. Musimy zadbać o to aby ci, którzy mają złą opinię już więcej nie niszczyli dobrego imienia naszej gminy.

Będziemy gminą, z dobrą informacją medialną, jasnym przekazem dla mieszkańców oraz nienaganną opinią.

Pozdrawiamy Was gorąco i życzymy Wesołych Świąt
Zespół: Idzie Nowe 2018
----------------------------------------------------------------------------------------------
ARTYKUŁ SPONSOROWANY - DARMOWY! Zgodnie z misją portalu Frysztak24, każdy klub, komitet, organizacja ma możliwość bezpłatnego zamieszczenia 1 artykułu w kadencji. 
Powyższy tekst jest własnością  zespołu Idzie Nowe 2018. Portal Frysztak24.pl nie ponosi odpowiedzialność za treść umieszczoną w artykule "Dajcie szansę młodym, dla rozwoju gminy Frysztak 2018".

Below Post Ad