Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy.

Przed feriami zimowymi w pierwszym tygodniu lutego 2016 roku, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gogołowie odbywały się drużynowe zawody gminne w tenisie stołowym szkół podstawowych. Szkołę Podstawową nr1 we Frysztaku reprezentowały zarówno dziewczęta jak i chłopcy. W przebiegu zawodów okazało się, że uczniowie w/w szkoły byli najlepsi w gminie Frysztak i zajęli I-sze miejsca uzyskując awans do następnego etapu rozgrywek. Tydzień później także w Gogołowie odbył się turniej powiatowy, w którym dziewczęta zdobyły pierwsze a chłopcy drugie miejsce. Obie drużyny uzyskały awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w Krośnie.

Reprezentantami SP nr1 we Frysztaku byli: Oliwia Wątor, Karolina Wiśniowska, Oliwia Godek oraz Szymon Stefanik, Jakub Winiarski i Szymon Mikuszewski.

P. Górka
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz