Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Odkryj w sobie talent i napisz wiersz – informacja o przebiegu konkursu

Szczęście przemija,  jak dym ginie,
Nikną ułudy mgliste kraje.
Rzeczywistością jest jedynie
To, co po wszystkim pozostaje.
Leopold Staff

A pozostają wspomnienia i zapisane kratki papieru. Miło nam poinformować, że na konkurs literacki: „Odkryj w sobie talent i napisz wiersz” wpłynęło bardzo dużo wierszy. Łącznie prace zgłosiło 19 autorów.
 
Informujemy, że podsumowanie konkursu odbędzie w maju i w pięknym zakątku naszej gminy. Maj jest miesiącem, który niesie wiele piękna, odurza zapachami, kusi i inspiruje twórców.
Wiersze są różnorodne. Czytając je odkryłam wiele perełek i według mnie, zwykłego czytelnika, są to wiersze rewelacyjne.
Niektóre są dostępne w internecie,  ale na dzień dzisiejszy musimy się zadowolić tylko tą informacją. Prosimy o cierpliwość, o wszelkich poczynaniach będziemy informować.

Okazuje się, że portal „frysztak24.pl” jest bardzo donośnym „megafonem”, z którego informacje rozchodzą się na cały świat. Wielki szacun i podziękowanie dla Administratorów.

W imieniu organizatorów:
Dorota Salamo

Konkurs "odkryj w sobie talent i napisz wiersz" organizowany jest pod patronatem medialnym portalu Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak - Frysztak24.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad