Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Runda wiosenna rozpoczęta.

Strzelec w niedzielę 20 marca rozpoczął zmagania w rundzie rewanżowej A klasy - Dębica I w sezonie 2015/2016 pod wodzą nowego trenera. Na stanowisku trenera doszło do braterskiej zmiany i w rundzie wiosennej Strzelca prowadzi Michał Pilut. W pierwszym meczu seniorzy z Frysztaka wygrali w meczu wyjazdowym 1:0 z Huraganem Przedbórz dopisując na swoim koncie cenne 3 punkty, bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 25 minucie Macin Pilut.

Kadra: Jedziniak Łukasz-Wnęk Paweł, Czerkowicz Piotr, Dyka Mateusz,Wiśniowski Paweł - Fabian Ogrodnik, Jacek Mocek (Skórka Grzegorz 80), Wnęk Szymon (Cyran Albert 70) Mosoń Jarosław (Pękosz Tomasz 80) - Niemiec Sławomir (Winiarski Dariusz 90), Pilut Marcin oraz Jakub Kowalczyk, Tokarski Julian, Dominik Mateusz.

Za tydzień swoje zmagania rozpocznie Orzeł Lubla. Zawodnicy Orła pierwszy mecz "na wiosnę" zagrają 26 marca z LKSem Moderówka, początek spotkania w Lubli o godzinie 12:00. 

Strzelec swoje spotkanie zagra na wyjeździe, również 26 marca. Przeciwnikiem seniorów z Frysztaka będzie Kłos Kawęczyn. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad