Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sukcesy Ewy w konkursie Microsoftu.

Studentka z Frysztaka wraz z ekipą MEWA zakwalifikowała się do TOP10 w konkursie Imagine Cup organizowanym przez Microsoft.

Teraz czeka ich walka o finały krajowe w których nagrodą jest możliwość wyjazdu do Seattle i walka z zespołami z całego świata. Imagine Cup 2016 to największy na świecie konkurs technologiczny dla studentów. 

Studenci mogą startować w jednej z trzech kategorii: Games, Innovation oraz World Citizenship. W ramach konkursu uczestnicy uzyskują wsparcie specjalistów w danych dziedzinach oraz mają możliwość uzyskania środków na rozwój swojego projektu. Dla wielu uczestników jest to kluczowy krok na drodze do założenia własnej działalności. 

Dzięki wielu godzinom ciężkiej pracy zespół MEWA stworzył grę logiczną. W kwietniu gra Ezam’s Maze będzie dostępna na smartfonach i tabletach. W składzie zespołu znalazło się dwóch studentów Politechniki Rzeszowskiej - Adrian Sondej i Wojciech Sendera, student PWSZ w Krośnie - Mirosław Sondej oraz Ewa Pawlik, studentka grafiki na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej pochodząca z Glinika Dolnego. 20 lutego 2016 w Warszawie odbyły się Business Acceleration Days. 

Drużyny zaprezentowały swoje projekty przed czteroosobową komisją, w skład której wchodzili m.in. twórcy gry Wiedźmin 3. Spośród trzydziestu drużyn wyłoniono dziesięć, które w kolejnych etapach powalczą o reprezentowanie Polski w Seattle. Więcej informacji o grze, w tym informacje o postępach możecie znaleźć na fanpage’u projektu: http://bit.ly/Ezams_Maze_fb

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad