Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Policjanci z Posterunku Policji we Frysztaku prowadzili konsultacje społeczne dotyczące tworzenia „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa”. W zorganizowanym spotkaniu w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji brali udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, stowarzyszeń działających na terenie gminy Frysztak.

W czwartkowe popołudnie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych z policjantami z Frysztaka. Na spotkaniu, policjanci zaprezentowali założenia tworzenia map zagrożeń, a także zjawisko przestępczości, występujące na terenie tej gminy. Uczestnicy spotkania zgłaszali funkcjonariuszom swoje spostrzeżenia i mówili, jakie działania policja może podjąć na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Te informacje, przekazane przez mieszkańców zostaną zapisane w tworzonej przez funkcjonariuszy mapie zagrożeń na terenie gminy Frysztak.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

12 - ilość komentarzy :

 1. Ważna jest bezpieczeństwo imprez projekt Frysztak czy coś takiego.
  Jeśli mówimy o imprezach powiem o dniach ziemi frysztackiej ostatnio czytałem że ma wrócić ranga tych dni.
  Zapytałem o program i ręce mi opadły.
  Proszę nie przychodzić więcej prosić o głosy wyborcze na radnych. Jeśli to co będzie jest podniesieniem rangi to już lepiej nic nie podnoście w tej kadencji.
  Następna sprawa to tak się już stało że pracownicy jednostek rezygnują z pracy i to bardzo dobrzy fachowcy. To co się zaczęło dziać we Frysztaku jest czymś z czym jeszcze nie mieliśmy do czynienia.
  Mam nadzieje że idzie nowe pokaże przestanie się wygłupiać i pokaże swój gotowy program i ludzi i do następnej kadencji mieszkańcy nie dopuszczą tych papierowych obietnic rozdawanych przed kościołami.
  Tą niby rangę to traktuje jako kpinę ze mnie inni pewnie też się ze mną zgodzą jeśli ten program o którym słyszałem się sprawdzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Którzy pracownicy i jakich jednostek zrezygnowali?

  OdpowiedzUsuń
 3. Żeby wiedziec kto to trzeba interesować się sprawami gminy a nie zajmowac tworzeniem papierowych hasel i agitacji w warszawie. Bo my tu mamy problemy w naszej gminie. I pasowałoby nami się zajmować a nie pisac o tym co niby zrobiono i jak będzie wspaniale a jak się oglądnie do okoła to można załamać. Politykujcie sobie w sejmie a nas zostawcie bo mamy już dość tego co się dzieje. Czy myślicie że mieszkańcy gminy są głupcami i można nam wciskać co się chce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli już zapytac nie można?
  Nie słyszałem o takiej sytuacji, a Pan tak, więc mnie to zaciekawiło - pytam, normalny odruch, chyba, że woli Pan półprawdy i niedomówienia to pewnie się odpowiedzi nie doeczkam - trudno.
  Nie widziałem, że jest też już ogłoszony program na dni Frysztaka, więc też proszę o szczegóły czy jakiś link jeśli jest to udostępnione gdzieś - to też tajne i dostępne tylko dla wielce zainteresowanych?

  OdpowiedzUsuń
 5. O program zwyczajnie sę zapytałam ty też możes iśc się zapytać bp to nie jest tajne a pracownika widziałam w innej pracy przez szacunek do niego nie podam nazwiska. Zainteresuje się życiem gminy a nie politykuj będzie nam wszystkim lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam Państwa.
  Komentarze służą do reakcji na powyższe wiadomości. Państwa komentarze po raz kolejny nie mają nic wspólnego z artykułem. Do takich celów służy forum frysztak24.
  Narazie publikowane są Państwa komentarze, nie wiem jednak jak długo.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. a co ci z tych organizacji pozarządowych robią w kwestii bezpieczeństwa chyba pilnują kolejki przy rozdawaniu jabłek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ci z organizacji pozarządowych, przeważnie nic nie robią, czekając na Twój - jakże merytoryczny komentarz.

   Usuń
 9. Tak jak napisano w artykule było to spotkanie Policji z przedstawicielami organizacji pozarządowych. Temat bardzo ważny, potrzebny i z pewnością dotyczy mieszkańców naszej gminy w każdym wieku. Wśród osób biorących udział w dyskusji byli przedstawiciele różnych miejscowości, dzięki czemu funkcjonariusze mieli możliwość zebrania opinii i informacji o najbardziej newralgicznych miejscach, na które trzeba zwrócić uwagę. Uczestnicy spotkania otrzymali także informacje, jakie działania mogą podjąć policjanci, aby zmniejszyć istniejące zagrożenia.
  Chciałbym dodać, że wszystkie osoby, które uczestniczyły w spotkaniu poświęciły swój wolnych czas
  z myślą o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży wiec, jeśli już nie da się tego docenić to może warto by przynajmniej ich nie obrażać.

  Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 10. Ktao tu kogo obraza panie Marku zapomniał Pan jaj pisał o kimś nijaki niektórzy co im brak władzy pchają się gdzie ser da

  OdpowiedzUsuń
 11. :))))) "Nijaki" nie jest słowem obraźliwym. "Nijak" oznacza przeciętny, zwykły, anonimowy człowiek ...

  Marek Armata

  OdpowiedzUsuń