Majówka na górze Chełm.

Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego i Pomocy Społecznej "Góra Chełm" serdecznie zapraszają Turystów, Pielgrzymów i Mieszkańców na msze św. i nabożeństwo majowe przy kapliczce na górze Chełm które odbędzie się 29 maja -niedziela.

Po majówce organizatorzy zapraszają do Gminnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Stępinie - Chytrówce na bezalkoholową majówkę.

Rozpoczęcie niedzielnego spotkania zaplanowane jest o godzinie 13:15 przy kościele w Stępinie, o godzinie 13:30 rozpocznie się piesza wędrówka do kapliczki na górze Chełm. O godzinie 15:00 zaplanowana jest msza. Bezalkoholowa majówka przy GCEE rozpocznie się o 16:30. W godzinach 19:30 - 21:00 rozpocznie się bezalkoholowa zabawa przy dźwiękach tradycyjnej orkiestry.

Szczegóły na plakacie, organizatorzy już dziś serdecznie zapraszają na fantastyczną niedzielę na górze Chełm i przy GCEE w Stępinie - Chytrówce.


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

9 - ilość komentarzy :

 1. Msza bardzo dobry pomysł. Cenię sobie też stowarzyszenie i większość osób które w nim jest ale chciałbym się zwrócić do osób które będą na tej myszy aby pomodliły się o to żeby niektóre osoby na następnych wyborach postępowały zgodnie z nauką kościoła ponieważ obietnice bez pokrycie i dawanie komuś złudnych nadziei chyba też jest grzechem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwne, że w temacie o ulewach nie napisano, że to wina Panów K...

  Pewnie mieliście wtedy wolne.

  OdpowiedzUsuń
 3. To ja proszę aby w czasie mszy świętej podziękować za "transakcje wiązane i układy" dzięki którym uzyskano 300 tys zł z Totalizatora na budowę sali gimnastycznej w Stępinie.
  Życzę wszystkim miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja gwarantuję swoją głową, że totalizator nie dał się wplątać w żadne transakcje bo to zbyt poważna działalność. Natomiast jeśli ma pan jakąkolwiek wiedze na temat tego że totalizator przekazuje pieniądze dzięki transakcjom wiązanym to powinien Pan to zgłosić jak najszybciej do prokuratury bo to jest lamnie prawa. Myślę że ulew poprzez panów K nie było ale dzięki nim wiszą czarne chmury nad Frysztakiem. Obiecali wszystkim wszystko i im za to odpowiednio podziękujemy bo puki co to wywiązali się tylko w minimalnym stopniu i to na papierowych ulotkach bo nic z nich jeszcze nie zrobiono. Pomódlcie się za nich na tej mszy aby zamiast realizować pozaurzędowe transakcje zaczęli pracować uczciwie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze jedno mówi Pan że wpadło 300 tyś z totalizatora do szkoły nad którą zastanawiają się czy nie zlikwidować?.

  A dzięki transakcją wiązanym musimy dokładać do dróg wojewódzkich i brać ogromne kredyty. Może o tym Pan lepiej powie mieszkańcom jaki kredyt będzie wzięty jeszcze w tym roku?

  Oczywiście powiecie że to wójt może wziąć ale nie powiecie że wójt będzie musiał zrealizować uchwałę rady gminy bo nie będzie miał innego wyjścia. Więc przestańcie robić już z siebie bohaterów. Ale mam nadzieję że modlitwa na planowanej mszy może coś zmieni. I nie róbcie transakcji wiązanych bo dzięki nim więcej musimy wydać gminnej kasy niż wpłynie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szanowny Panie FAKTYNIEMITY nie wiem, kim Pan jest, ale jako osoba wierząca szczerze wstydzę się za Pana wypowiedz. Bardzo proszę nie mieszać Pana Boga w żadne transakcje i układy ani nie proponować mieszkańcom aby się za nie modlili.
  Jeśli naprawdę chce się Pan pomodlić proponuję intencję za zdrowie rodziny. To samo dotyczy pozostałych wypowiedzi. Lepiej zakończcie tę dyskusję pod tym artykułem ponieważ ośmieszacie nas wszystkich.

  Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Marku jeżeli obraziłem Pana uczucia religijne to przepraszam.
  Dlatego też może na tej mszy, byłoby dobrze jednak podziękować Panu Bogu za to, że udało się pozyskać z totalizatora 300 tyś. na budowę sali gimnastycznej w Stępinie. Chyba jest to łaska boska dla Naszej wspólnoty gminnej. Przykro jednak, ze niektórzy przedmówcy z tej wspólnoty są "niezadowoleni" z uzyskania dodatkowych środków. Chyba to wynika z zawiści. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie FAKTYNIEMITY generalnie nie powinno się modlić o pieniądze, ponieważ w życiu są ważniejsze sprawy. Ponadto nie sądzę, że te fundusze, o których Pan pisze są Opacznością Bożą, ponieważ, totalizator sportowy bardzo często przekazuje dofinansowanie na budowę obiektów właśnie sportowych. Raczej jest to dość powszechna sprawa a nie cud, błogosławieństwo czy opaczność!!!

  Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie rozumiem tych wszystkich kłótni i bezsensownych komentarzy. Post dotyczy Majówki organizowanej by czcić Maryję gdyż jak wiadomo maj jest miesiącem Maryjnym. A komentarze typu by modlić się za transakcje wiązane i tego typu rzeczy są zupełnie nie na miejscu. Uszanujmy trud i starania innych ludzi którzy zaangażowali się w zorganizowanie tej mszy która jest już niejako tradycją naszej wsi a jej pomysłodawcą było PTTK Ropczyce wraz z P.Plezią. szanujmy siebie na wzajem. Pozdrawiam K.W

  OdpowiedzUsuń