Basen otwarty. Zobacz film.

W sobotę 25 czerwca punktualnie o godzinie 9:00 otwarty został kolejny wakacyjnych sezon kąpielowy na basenie we Frysztaku. Basen specjalnie dla swoich klientów przygotowały szereg imprez sportowo rekreacyjnych. Nie zabrakło także występów muzycznych oraz wspólnego kibicowania. W dniu otwarcia powstał również film promocyjny basenu kąpielowego we Frysztaku w sezonie 2016.


Basen kąpielowy GOSiR Frysztak to teren o powierzchni ponad 6500 m 2.  Ogrodzony teren kryje w sobie koronę basenów z trzema nieckami basenowymi i  atrakcjami wodnymi, tereny zielone do plażowania, obiekty sportowe, plac zabaw oraz bar wraz z ogródkiem piwno-grillowym. Dzięki 15-sto letniemu doświadczeniu gwarantujemy komfort i najwyższej jakości usługi. Nasz obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie basenu można znaleźć miejsce do opalania, aktywnego wypoczynku lub leniuchowania  w kojącym cieniu drzew. Na całym terenie kąpieliska można skorzystać z bezprzewodowej sieci internetowej - Wi-Fi.
Nad bezpieczeństwem osób kąpiących czuwają doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni ratownicy.

Więcej informacji o basenach i pozostałych obiektach sportowych na stronie www.gosir.frysztak.pl
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

3 - ilość komentarzy :

 1. Otwarte Baseny Kąpielowe we Frysztaku zapewnią relaks, wypoczynek i dobrą zabawę. Zapraszamy codziennie od 9:00 do 19:00

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda,że kamerka internetowa Stimo nie działa

  OdpowiedzUsuń
 3. To nie jest problem serwisu świadczącego usługę streamingu. Problem pojawił się ze względu na ogromną ilość jednoczesnych wejść. W poniedziałek 27.06.2016 r. zostanie zwiększony upload Internetu i wszystko powinno wrócić do normy.

  Marek Armata

  OdpowiedzUsuń