Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

DZF 2016 - zapowiedź dni ziemi frysztackiej

Coroczne święto Mieszkańców Gminy Frysztak w tym roku odbędzie się w pierwszy lipcowy weekend  od 1 do 3 lipca. Organizatorami Dni Ziemi Frysztackiej są: Wójt Gminy Frysztak, GOK, GOSiR, GZK, oraz Zarząd Gminny OSP.

W programie wiele koncertów, ciekawe spotkania z kulturą i sztuką, rękodzieło artystyczne, frysztacki jarmark z rozmaitościami, zabawy sportowo rekreacyjne. Od ran do późnych godziny nocnych będzie można bawić się na Dniach Ziemi Frysztackiej 2016.

Dni Ziemi Frysztackiej rozpoczną się w piątek 1 lipca. O godzinie 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury zostanie otwarta wystawa malarstwa Grzegorza Wnęka zatytułowana "Motywy".

O godzinie 20:00 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kąpielisko gdzie będzie można popływać na frysztackich basenach.


Sobotę rozpocznie się od jarmarku Frysztackiego na rynku od 8:00 do 12:00 będzie można kupić produkty od lokalnych rękodzielników. Wszystko co niepowtarzalne będzie do nabycia na rynku.


Od rana również GOSiR zaprasza na blok sportowo - rekreacyjny. Turnieje, zawody, konkurencje sportowe - już wkrótce na naszej stronie więcej szczegółów

Sobotni wieczór z polską muzyką dance rozpocznie się o godzinie 19:30. Koncertem zespołu TEX.Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości, raczej nielubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na scenie, potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca.

Jak sami mówią o sobie: "Cieszymy się muzyką którą gramy. Na naszych koncertach
bawimy się razem z publicznością sprawiając że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech – po prostu tworzymy pozytywnie zakręcony TEAM
". -http://grupatex.plKolejny koncert - gwiazda wieczoru. Na frysztackiej scenie pojawi się Tomasz Niecik. Artysta wielowymiarowy. Jego niecodzienna osobowość przejawia się w wielu dziedzinach. Początkowo tancerz wielu komercyjnych produkcji, obecnie wokalista i twórca płyty.

Na jego koncertach panuje wspaniała atmosfera dobrej zabawy i humoru. Sam wkłada całe serce na scenie dla swoich odbiorców, sprawiając że czas spędzony razem z nim to niezapomniane przeżycie. Dlatego też jest tak popularny i lubiany przez widzów. Podczas jego występów można zobaczyć świetne show w wykonaniu tancerzy. Są oni nieodłączną częścią widowiska. tomaszniecik.plZaraz po Tomaszu wystąpi kolejny zespół wykonujący polską taneczną muzykę. O 22:30 na scenie pojawi się zespół Sonic. Zespół z Hrubieszowa tworzy 3 osoby Gosia, Kamil i Michał. Grają muzykę taneczną z wielkimi hitami. Dużo koncertują po polskich klubach z muzyką disco. Sto procent naszego życia to muzyka ;) - tak piszą o swoich zainteresowaniach.


Po sobotnich koncertach organizatorzy zapraszają na dyskotekę - sobotę zakończymy w niedzielę o 1:00.

Niedziela rozpocznie się od Gminnych Zawodów Strażackich. Na boisku we Frysztaku od 12:00 strażacy będą rywalizować w 2 konkurencjach - sztafeta oraz ćwiczenie bojowe. W między czasie będą odbywać się również konkurencje i zawody sportowe przygotowane przez GOSiR Frysztak - szczegóły już wkrótce na naszej stronie.

W tym roku obchodzimy 150-lecie istnienie Kół Gospodyń Wiejskich na terenie Gminy Frysztak. Dla KGW specjalny koncert da zespół Twierdzanie - początek o godzinie 17:00 na scenie GOSiR we Frysztaku.

Tuż po Twierdzanach o godzinie 18:00 na scenie wystąpi zespół "Zbóje". Kapela góralska "Zbóje" to jeden z bardziej znanych zespołów na Podhalu w stylu i klimacie bazującym na muzyce swojego regionu, która jest niewyczerpaną kopalnią pomysłów.Zespół wykreował ciekawy styl będący połączeniem różnych gatunków muzyki.

Owa kapela góralska powstała latem 2004 roku.
Wszyscy muzycy wywodzą się z domów o głębokich tradycjach góralskich, lecz śmiało podejmują wyzwania obecnie panującym w modzie, gdyż mogą się poszczycić wieloletnim doświadczeniem.GWIAZDĄ tegorocznych DNI ZIEMI FRYSZTACKIEJ będzie zespół "2 PLUS 1". Koncert zespołu 3 lipca (niedziela), początek o godzinie 20:00 - scena GOSiR Frysztak, ul. Sportowa 30.

2 plus 1 pozostaje jedną z najpopularniejszych polskich grup muzycznych. Znajduje się wśród wykonawców, którzy wywarli największy wpływ na historię krajowej muzyki popularnej.
Zespół wprowadził do kanonu rodzimej muzyki rozrywkowej pamiętane do dziś przeboje, takie jak „Chodź, pomaluj mój świat”, „Czerwone słoneczko”, „Hej, dogonię lato”, „Wstawaj, szkoda dnia”, „Windą do nieba” z lat 70., „Iść w stronę słońca”, „Requiem dla samej siebie”, „XXI wiek (dla wszystkich nas)” czy „Wielki mały człowiek” z lat 80.
Do najbardziej znanych międzynarodowych utworów 2 plus 1 wlicza się „Easy Come, Easy Go” i „Singapore”.

Po koncercie wielki finał Dni Ziemi Frysztackiej, wspaniały pokaz sztucznych ogni. Który rozpocznie się o godzinie 22:00. Po pokazie fajerwerków na scenie pojawi się zespół "Activ", który będzie zabawiał swoją muzyką przybyłych gości do północy.

Zapraszamy wszystkich na święto Dni Ziemi Frysztackiej 2016. Frysztak24.pl patronuje medialnie imprezie

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Weście na nocne pływanie z okazji Dni Ziemi Frysztackiej gratis...
    zapraszamy ;-)
    Marek Armata

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad