W sobotę otwarcie sezonu na basenie!

W najbliższą sobotę (25 o godzinie 9:00 rusza kolejny 19 sezon na kąpielisku przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Basen w sezonie wakacyjnym będzie czynny 7 dni w tygodniu od 9:00 do 19:00.  (jeśli tylko warunki atmosferyczne pozwolą na bezpieczne korzystanie z basenów we Frysztaku)

Przy okazji rozpoczęcia sezonu kąpielowego na obiektach GOSiRu odbędzie się festyn sportowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W pierwszy dzień osoby, które kupią bilet wstępu na basen wezmą udział w losowaniu upominków. Jak co roku w dniu otwarcia pierwsze 5 osób ma wejście za darmo :)

Warto wiedzieć że w dniu 1 lipca (piątek) na basenie odbędzie się nocne pływanie, basen w tym dniu będzie czynny do godziny 22. Nocne pływanie odbywa się z okazji Dni Ziemi Frysztackiej 2016.

W programie festynu sportowego:
  • 9:00 - otwarcie basenów - 5 osób gratis,
  • 10.00  - eliminacje turnieju tenisa ziemnego o mistrzostwo gminy Frysztak, kat. open (deble). Więcej o turnieju turnieju - kliknij tu
  • 11.00 - eliminacje turnieju siatkówki plażowej o mistrzostwo gminy  Frysztak, kat. open. Więcej o turnieju - kliknij tu
  • 11.00 - gry i zabawy dla dzieci (wszystkie zabawy będą zawierały elementy wodne),
  • 11.45 -  konkursy dla dzieci z nagrodami,
Film promocyjny Kąpieliska we Frysztaku