Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

W sobotę otwarcie sezonu na basenie!

W najbliższą sobotę (25 o godzinie 9:00 rusza kolejny 19 sezon na kąpielisku przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Basen w sezonie wakacyjnym będzie czynny 7 dni w tygodniu od 9:00 do 19:00.  (jeśli tylko warunki atmosferyczne pozwolą na bezpieczne korzystanie z basenów we Frysztaku)

Przy okazji rozpoczęcia sezonu kąpielowego na obiektach GOSiRu odbędzie się festyn sportowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W pierwszy dzień osoby, które kupią bilet wstępu na basen wezmą udział w losowaniu upominków. Jak co roku w dniu otwarcia pierwsze 5 osób ma wejście za darmo :)

Warto wiedzieć że w dniu 1 lipca (piątek) na basenie odbędzie się nocne pływanie, basen w tym dniu będzie czynny do godziny 22. Nocne pływanie odbywa się z okazji Dni Ziemi Frysztackiej 2016.

W programie festynu sportowego:
 • 9:00 - otwarcie basenów - 5 osób gratis,
 • 10.00  - eliminacje turnieju tenisa ziemnego o mistrzostwo gminy Frysztak, kat. open (deble). Więcej o turnieju turnieju - kliknij tu
 • 11.00 - eliminacje turnieju siatkówki plażowej o mistrzostwo gminy  Frysztak, kat. open. Więcej o turnieju - kliknij tu
 • 11.00 - gry i zabawy dla dzieci (wszystkie zabawy będą zawierały elementy wodne),
 • 11.45 -  konkursy dla dzieci z nagrodami,
Film promocyjny Kąpieliska we Frysztaku

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Zapraszamy na Otwarte Baseny Kąpielowe Frysztak - sezon rozpoczynamy tradycyjnie w pierwszy dzień wakacji. 25 czerwca 2016 r. jest również dniem, w którym przyjeżdża pierwsze zgrupowanie sportowe. Nasza baza cieszy się dużą popularnością, w bieżącym roku kwaterujemy obozy w bazie głównej oraz w byłej szkole w Kobylu. W pierwszym dniu letniego wypoczynku oddajemy dla Państwa także nowy szlak turystyczny „Kamienne Herby”.
  Rok 2016 jest wyjątkowy ze względu na duże zainteresowanie wypoczynkiem nie tylko grup zorganizowanych ale także osób indywidualnych.
  Przed nami wakacje 2016 dlatego życzymy udanego wypoczynku oraz zapraszamy do korzystania z naszej oferty i naszych obiektów.

  Marek Armata

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad