Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

LATO W REGIONACH - TVP o naszej gminie już w sobotę.


Promocja gminy Frysztak w TVP na antenie ogólnopolskiej i telewizji regionalnej oraz w internecie. 

Gmina Frysztak stawia na turystykę, historię i tradycje. Zwiedzanie pieszo, kajakiem, na nartach, konno lub rowerem!

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji w TVP3 w ramach cyklu "Lato w Regionach". "Lato w Regionach" to relacje, które mówią o tym w jaki sposób można dotrzeć na Podkarpacie, co warto zwiedzić, gdzie spędzić urlop w sposób aktywny i przyjemny.

Panorama Frysztaka widziana z punktu widokowego szlaku "Kamienne Herby". Wywiad z Wójtem Gminy Frysztak Panem Janem Ziarnikiem
W sobotę 30.07.2016 r. czas antenowy przeznaczony zostanie między innymi dla Frysztaka i Wiśniowej. Będzie można zobaczyć naszą gminę jako miejsce atrakcyjne turystycznie oraz miejscowości rozwijające się pod względem aktywnego wypoczynku z bogatą tradycją i ciekawą historią.

Nie będziemy zdradzać wszystkich szczegółów ale w programie będzie o szlakach turystycznych, basenie, Ośrodku Sportu, akademii piłkarskiej, spływach kajakiem, gospodarstwach agroturystycznych, infrastrukturze samorządowej oraz o obiektach historycznych i sakralnych.
Będzie można także posłuchać wywiadów między innymi z wójtem gminy Frysztak Panem Janem Ziarnikiem, dyrektorem GOSiR Penem Markiem Armatą, o historii i turystyce opowie Pan Krzysztof Winiarski. Telewizja dotrze także do Winnicy Sztukówka Pana Leszka Szczęcha, Ośrodka Stępinka Pana Andrzeja Ziobrowskiego oraz na "Herby" i Górę Chełm. O galerii pod gołym niebem opowie Pan Paweł Armata, a tajemnice wyciągu zdradzi Pan Janusz Malikowski.

Jeśli jesteście Państwo ciekawi całej relacji zapraszamy do TVP3 lub media internetowe wymienionej stacji telewizyjnej .


Frysztak w TVP3: sobota 30.07.2016 r. w następujących godzinach:
- pierwsze wejście godz. 12:35
- drugie wejście godz. 13:20
- trzecie wejście godz. 14:55
- czwarte wejście 16:30
- piąte wejście 17:15
Program TVP3 na 30.07.2016 r. - kliknij tu

O każdej z wymienionych godzin prezentowany materiał dotyczył będzie różnych atrakcji gminy Frysztak dlatego warto śledzić wszystkie emisje. Osoby, które nie będą miały czasu aby obejrzeć poszczególne audycje będą miały możliwość zobaczenia materiału w internecie w dowolnym czasie.

------------------------------------
LATO W REGIONACH są pokazywane i omawiane nie tylko na antenie telewizyjnej, ale także na stronie internetowej, w serwisach społecznościowych oraz w serwisie "TVP Bieszczady" i Platformie Hybrydowej TVP.
- Strona internetowa TVP3- kliknij tu
- YutubeTVP3Rzeszów - kliknij tu
- Yutube TVP Bieszczady - kliknij tu
- Facebook - kliknij tu

Gmina Frysztak stawia na turystykę, historię i tradycje. Zwiedzanie pieszo, kajakiem, na nartach, konno lub rowerem!

TVP 3 - 30.07.2016 r. godzina 12:35

Opracowanie:
Marek Armata

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad