Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

6 sezon GALBu! Organizatorzy rozpoczęli zapisy!

Ruszyły zapisy do szóstego sezonu Gminnej Amatorskiej Ligi Badmintona we Frysztaku. 
W poprzednich sezonach w gminnych rozgrywkach zagrało już grubo ponad 100 graczy - nie tylko z Gminy Frysztak. 

Najszybsza gra rakietowa świata jaką jest badminton zaprasza na korty Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji i Zespołu Szkół w Gogołowie.

Dla graczy tabele, wyniki, statystyki. Profesjonalnie prowadzona liga w zasięgu każdego Mieszkańca naszej gminy.

Nie wiesz czy umiesz grać? Na pewno umiesz, kto z nas nie odbijał lotki obok domu? Wymagane są tylko chęci i nic poza tym. No może przyda się jeszcze strój sportowy. Rakietki i lotki zapewniamy.

W okresie jesienno - zimowym dodatkowa dawka ruchu jest szczególnie wskazana. Gwarantujemy tego ruchu dużo, sporo potu ale także sportową rywalizację i spotkania towarzyskie.

Grać będziemy dwa razy w tygodniu - we wtorki na sali GOSiR'u Frysztak (1 kort) oraz w czwartki w szkole w Gogołowie (3 korty).

Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji, która trwa do dnia 14 listopada 2016. Albo osobiście w biurze GOSiR Frysztak lub telefonicznie pod numerem (17) 27 77 111.

Wyniki rozgrywek będzie można śledzić na bieżąco na ligowej stronie: http://www.galb.frysztak.pl/ Nowinki z życia badmintonistów można będzie również śledzić na stronie Facebook - Gminnej Amatorskiej Ligi Badmintona. Link do strony - kliknij tu!

Do zobaczenia na korcie!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad