Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

25. Finał WOŚP we Frysztaku - ruszyła rejestracja wolontariuszy

W całej Polsce, także we Frysztaku ruszyły przygotowania do 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ziemia Frysztacka Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju złożyło wniosek o rejestrację sztabu i w oczekiwaniu na formalną zgodę Fundacji rozpoczynamy rejestrację wolontariuszy, którzy będą kwestować na terenie gminy Frysztak w dzień Finału.

Tym razem Finał odbędzie się 15 stycznia 2017 roku, tradycyjnie w niedzielę, a pieniądze zebrane podczas kwesty zostaną przeznaczone dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.


Wszystkich chętnych do pracy tego dnia zapraszamy do rejestracji na stronie http://wosp.frysztak24.pl/. Prosimy o wypełnienie znajdującego się tam formularza i czekanie na kontakt z szefem Sztabu.

Zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież do przyłączenia się do wielkiego dzieła WOŚP. Spędźmy tą niedzielę razem dla dobra najbardziej potrzebujących - maluszków i osób starszych - zagrajcie z nami!

Po oficjalnym zarejestrowaniu sztabu poinformujemy Państwa o dalszych planach związanych z 25. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Frysztaku

Szef Sztabu
Agnieszka Buba

Portal Frysztak24.pl po raz kolejny został patronem medialnym finału WOŚP we Frysztaku.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad