KAŻDEMU DZIECKU CIEPŁO W ZIMIE

Rusza akcja charytatywna wsparcia potrzebujących dzieci pod hasłem "KAŻDEMU DZIECKU CIEPŁO W ZIMIE". Akcja ma na celu wspomóc potrzebujące dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 we Frysztaku.

Wsparcie polegać ma na pomoc rzeczowej (kurtki, buty, dresy) lub dofinansowującą zakup leków dla dzieci z poważną, długotrwałą chorobą. Pomysłodawcą i koordynatorem całej akcji, która odbywa się już od kilku lat jest pedagog szkolny Pani Małgorzata Gliwska Jędrysik.

Wiem, ile poruszenia i komentarzy wywołała pomoc socjalna jaką otrzymują rodziny od obecnego rządu. Uważam jednak, że w wielu domach nadal ta pomoc jest potrzebna. Zdaję sobie bowiem sprawę z tego, że żyjąc w długotrwałej biedzie, często bez pracy, a jeszcze częściej zmagając się np. z chorobą alkoholową przynajmniej jednego z członków rodziny, niedostatki w budżecie rodzinnym są duże i jeszcze sporo czasu upłynie, zanim rodziny te zaczną funkcjonować na bezpiecznym poziomie. Od lat proszę o wsparcie Osoby, które wiem, że sponsorują nie tylko moje działania. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że jednak i mnie wspierają. Jestem tym Osobom niezmiernie wdzięczna - można przeczytać w piśmie wystosowanym do osób chcących pomóc - link do pisma, kliknij tu!

Pieniądze można wpłacać do końca listopada na konto bankowe Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 we Frysztaku.

BS Frysztak:
26 91 68 10 27 55 05 90 11 20 00 00 01  - tytułem przelewu "KAŻDEMU DZIECKU CIEPŁO W ZIMIE"

lub dostarczyć osobiście do pedagoga szkolnego - SP nr 1, I piętro, pok. nr 109.

Całe pismo mogą Państwo przeczytać pod tym linkiem - kliknij tu!
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz