Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"BAL na 100 PAR" - rozpoczynamy zapisy.

Ziemia Frysztacka - Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju przy którym działa sztab WOŚP Frysztak rozpoczyna zapisy na WOŚPową imprezę, która odbędzie się podczas 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Bal na 100 PAR" 2.0 zostanie zorganizowany 7 stycznia 2017 roku w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Będziemy bawić się od godziny 18:00 do ..... białego rana :). GOSiR, gra z nami już kolejny raz pomagając nam w balu i innych WOŚPowych inicjatywach.

Dla przybyłych gości będzie grał już dobrze znany i lubiany we Frysztaku zespół Ancora. W czasie balu, dokładnie w przerwach na odpoczynek będzie równie gorąco co na parkiecie w tym czasie będziemy przeprowadzać licytacje WOŚPowych gadżetów. Ciekawych, niepowtarzalnych, oryginalnych, jedynym w swoim rodzaju WOŚPowych gadżetów.

Pyszne jedzenie przygotuje Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy, który włączy się po raz kolejny w pomoc przy organizacji "BALu na 100 PAR" 2.0.

ZAPISY przyjmowane będą w biurze GOSiR w godzinach pracy ośrodka. Wpisowe na "BAL na 100 PAR" to jedyne 110 złotych od osoby z czego 50 złotych zostanie przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do zabawy.

Cały czas poszukujemy sponsorów, którzy wesprą nasze działania i pomogą finansowo w organizacji. Wtedy kwota, którą przekażemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na pewno wzrośnie.

Patronem honorowym 25. finału WOŚP we Frysztaku jest Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik

Organizatorzy:
ZIEMIA FRYSZTACKA - Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju

Współorganizatorzy:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy we Frysztaku
Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku
Gminny Zakład Komunalny

Tak było rok temu :)

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad