Rok 2016 w statystykach.

Do końca roku pozostał już kilkanaście godzin. Portal Frysztak24.pl jak co roku przygotowuje przypomnienie minionego roku. Poniżej oprócz statystach 12 najchętniej czytanych artykułów. po jednym artykule z każdego miesiąca.

W 2016 roku Frysztak24.pl otworzono prawie 800 tysięcy razy, prawie 76 tysięcy użytkowników, skorzystało z informacji zamieszczonych na łamach portalu. W czasie minionego roku na portalu pojawiło się ponad 300 artykuł. W tym czasie również Państwo aktywnie uczestniczyli w "życiu" portalu, komentując wiadomości zamieszczane na Frysztak24.pl, ponad 700 komentarzy opublikowanych na portalu. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom którzy aktywnie działają na portalu.

Na koniec niech każdy z nas oceni jaki był to rok - dla jednych dobry dla innych zły, ale dobrym zwyczajem życzymy Państwu aby ten nadchodzący rok 2017 był przynajmniej tak dobry jak 2016 albo i lepszy. Szczęśliwego nowego roku życzy redakcja Frysztak24.pl


Poniżej przypomnimy Państwu 12 artykułów, które Państwo najchętniej czytali w 2016 roku.

Styczeń:
Potrącenie pieszych w Cieszynie.

Kilka minut po godzinie 8:00 doszło do wypadku drogowego w Cieszynie. Zaraz za skrzyżowaniem z drogą na Jaszczurową (w kierunku na bunkier) doszło do potrącenia pieszych.
Cały artykuł - kliknij tu!
Luty:
Wypadek w pobliżu GOKu.

Do czołowego zdarzenia doszło dziś we Frysztaku w pobliżu Gminnego Ośrodka Kultury. W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych - szczegóły wypadku ustala Policja.
Cały artykuł - kliknij tu!

Marzec:
Zmarł śp. Ks. Prałat Stanisław Tomaszek, emerytowany proboszcz we Frysztaku
W środę, 9 marca br. zmarł śp. Ks. Prałat Stanisław Tomaszek, emerytowany proboszcz we Frysztaku.
Eksporta w czwartek, 10 marca, o godz. 17.00 w parafii Narodzenia NMP we Frysztaku

Kwiecień:
3-osoby zatrzymane za narkotyki!

Policjanci z Frysztaka zatrzymali trzy osoby, w których pojeździe, znaleźli narkotyki. Funkcjonariusze ujawnili woreczek foliowy wypełniony marihuaną oraz zgniatarki do suszu konopi indyjskich. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy.
Cały artykuł - kliknij ty

Maj:
Strażackie święto!

W dniu 3 maja odbyły się uroczyste obchody związane ze świętem Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Frysztak. Obchody rozpoczęły się o 12:00 od mszy świętej w Kościele Parafialnym we Frysztaku.
Cały artykuł - kliknij tu!

Czerwiec:
DZF 2016 - zapowiedź dni ziemi frysztackiej

Coroczne święto Mieszkańców Gminy Frysztak w tym roku odbędzie się w pierwszy lipcowy weekend od 1 do 3 lipca. Organizatorami Dni Ziemi Frysztackiej są: Wójt Gminy Frysztak, GOK, GOSiR, GZK, oraz Zarząd Gminny OSP.
Cały artykuł - kliknij tu!

Lipiec:
Potrącenie rowerzysty

Dziś (wtorek 19.07.) przed godz. 10:00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy rzeszowskiej we Frysztaku. Na miejscu okazało się, że potrącony został rowerzysty przez samochód osobowy.
Cały artykuł - kliknij tu!

Sierpień:
Zderzenie trzech pojazdów w Pułankach

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło przed południem w Pułankach. W zderzeniu trzech pojazdów, ranna została jedna osoba. Droga wojewódzka nr 988 relacji Rzeszów – Jasło była zablokowana. Przed godz. 16 przywrócono ruch na tym odcinku drogi.
Cały artykuł - kliknij tu!

Wrzesień:
Śmiertelny wypadek traktorzysty w Kobylu

Dziś (14.09.) popołudniu w Kobylu doszło do nieszczęśliwszego wypadku z udziałem traktorzysty. Po przybyciu na miejsce ratownicy przystąpili do reanimacji ciężko poszkodowanego traktorzysty, który został przygnieciony przez ciągnik.
Cały artykuł - kliknij tu!

Październik:
Oceń Radnych, oceń Wójta.

Od wyborów samorządowych, które odbyły się 16 listopada 2014 (druga tura 30 listopada) minęło już prawie dwa lata czyli połowa obecnej kadencji Radnych oraz Wójta Gminy Frysztak.
Cały artykuł - kliknij tu!

Listopad:
Przebudowa (modernizacja) dróg we Frysztaku
W najbliższym czasie rozpocznie się długo oczekiwana przez mieszkańców Frysztaka przebudowa (modernizacja) dróg w centrum miejscowości. W pierwszym etapie zostanie przebudowane 3 ulice: Gołębiowskiego, Samolewicza i Parkowa.

Grudzień:
Śmiertelny wypadek w Pułankach.

Dziś (15.12.) o godzinie 3:40 doszło do wypadku w miejscowości Pułanki, ja się okazał z tragicznymi skutkami.
Cały artykuł - kliknij tu!