Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

V maraton fitness.

10 grudnia w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się V mikołajkowy maraton fitness pod patronatem Wójta Gminy Frysztak Pana Jan Ziarnika. Przybyli uczestnicy ćwiczyli przez 4 godziny zumbę, tabatę, kangoo jumps, oraz pilates.

Mikołajkowy maraton fitness organizowany we Frysztaku to również akcja charytatywna. Pieniądze z wstępu na maraton zostaną przekazane na szczytny cel, między innymi dla szkoły na Ukrainie, potrzebującej osoby z terenu Gminy Frysztak.W poniższych 2 występach została podmieniona muzyka. Muzyka wykorzystana w oryginalnych występach czirliderek jest zabroniona i niemożna wykorzystywać jej w filmach w portalu Youtube.
Maraton rozpoczął się o godzinie 16:00 - dyrektor GOSiR Frysztak Pan Marek Armata przywitał przybyły gości, podziękował sponsorom i otworzył V maraton fitness we Frysztaku. Po powitaniu gości na parkiecie zaprezentowały się 2 grupy czirliderek działających przy GOSiRze. Po występach młodych zdolnych tancerek na scenie pojawiły się pierwsze instruktorki a na parkiecie uczestniczki maratonu.Frysztacki Maraton ciszy się dużą popularnością i to nie tylko wśród mieszkańców gminy Frysztak. Impreza zyskała sympatię przede wszystkim dzięki samym uczestnikom, charyzmatycznym instruktorkom, sponsorom i wyjątkowej atmosferze łączącej eksplozję energii sportowej z ideą pomagania. - taką informacje można przeczytać na stronie organizatora GOSiR Frysztak
R E K L A M A
-------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Bardzo dziękujemy Uczestniczkom, Instruktorkom i Sponsorom oraz Czirliderkom wraz z rodzicami za udział i uświetnienie „V Frysztackiego Charytatywnego Maratonu Fitness”.

    Marek Armata

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad