Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Bal na 100 par 2.0" Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera


W minioną sobotę 7 stycznia odbył się Bal na 100 par 2.0. Impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Ziemia Frysztacka z której część dochodu zostanie przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas 25. finału.

Bal rozpoczął się o godzinie 18:00 od powitania gości, wręczenia pamiątkowych podziękowań dla współorganizatorów oraz sponsorów. Po szybkim powitaniu przez organizatorów, zespół Ancora zaprosił wszystkich gości na parkiet aby bawić się.

Zabawa była wspaniała, różnego rodzaju muzyka przypadła wszystkim do gustu, a z minuty na minute atmosfera na parkiecie była coraz bardziej gorąca.

W przerwach przeprowadzono licytacje gadżetów przekazanych na rzecz sztabu. Wszystkie pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przekazane na WOŚPa.

Dziękujemy wszystkim gościom za wspaniałą atmosferę podczas balu. Organizatorom za pomoc - bez Was bal nigdy by się nie odbył oraz sponsorom za pomoc - dzięki wam kwota przekazana na WOŚP będzie większa.

Przed frysztackim sztabem jeszcze finałowa niedziela, podczas której wolontariusze zarejestrowani przy sztabie Frysztak będą kwestować na terenie Gminy Frysztak oraz w kilku miejscach Gminy Wiśniowa. Poniżej mapa z miejscami kwesty wolontariuszy z sztabu Frysztak, którzy będą kwestować podczas 25. finału WOŚP.


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad