Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wielkanocne zabawy na rynku z akcją charytatywną w tle.

W sobotę 8 kwietnia na Placu Św. Floriana odbył się "Kiermasz Wielkanocny" zorganizowany przez jednostki Gminy Frysztak dla mieszkańców gminy oraz przybyłych gości. Organizatorami tegorocznego kiermaszu byli:  Ośrodek Kultury, Gimnazjum we Frysztaku, Koła Gospodyń Wiejskich, Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz Zakład Komunalny.


Na frysztackim rynku od samego rana rozbrzmiewała muzyka, na scenie występowali artyści, tancerze, na placu organizowano zabawy z jajem. Wystawcy prezentowali i sprzedawali swoje produkty związane z nadchodzącymi świętami wielkanocnymi. W tym roku na scenie zaprezentowali się uczniowie z frysztackich szkól oraz młodzi artyści z grup działających przy Ośrodku Kultury oraz Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku.


Gimnazjaliści z Frysztaka w czasie kiermaszu prowadzili loterie oraz  zbierali pieniądze dla swojej chorej koleżanki ze szkoły. Zebrane dziś pieniądze zostaną  przekazane na leczenie gimnazjalistki ze szkoły we Frysztaku.


Fantastyczna pogoda, fantastyczna atmosfera zbliżających się świąt towarzyszyła dzisiejszemu kiermaszowi wielkanocnemu. Już jutro 9 stycznia poszukiwacze zaginionych jaj - kolejna przedświąteczna impreza dla najmłodszych mieszkańców Gminy Frysztak na świeżym powietrzu. Więcej szczegółów - kliknij w baner poniżej


REKLAMA

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad