"Frysztak i okolice. Podróż ze starą fotografią"

Od kilku dni dostępna jest książka "Frysztak i okolice. Podróż ze starą fotografią" Wspaniale wydana książka ze starymi fotografiami z naszych terenów. W książce znajdą Państwo około 600 archiwalnych zdjęć na 288 stronach. Jeśli chcieliby Państwo kupić tą pozycję autorka prosi o kontakt drogą mailową agata_zahuta@interia.pl lub telefonicznie 665 844 758


Książka o charakterze albumowym zawierająca ok. 600 archiwalnych zdjęć, często unikalnych. Jest próbą podglądnięcia dawnych czasów, a przede wszystkim powrotu do minionych dni.
Fotografie Frysztaka i okolic (Cieszyna, Pułanki, Kobyle, Stępina, Wiśniowa itd.) były zbierane przez ok. 2,5 roku od mieszkańców tych miejscowości. Często były odnajdywane w zapomnianych miejscach, a dziś będą mogły cieszyć oko niejednej osoby.
Poprzez starą fotografią przenosimy się do epoki, która odeszła bezpowrotnie i ludzi, których w większości też już nie ma.
Książka składa się z sześciu rozdziałów poprzedzonych wprowadzeniem (Dawny Frysztak, Okolice Frysztaka, Kamieniołomy, Mundurowe dzieci, Śladami kwatery Hitlera i Mycielscy w Wiśniowej).


Zachęcam serdecznie do zakupu. Chętnych proszę o kontakt: agata_zahuta@interia.pl tel. 665 844 758