Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Spotkanie z twórcami artystami.

W dniu 16 maja 2017 roku we Frysztaku miało miejsce spotkanie przedstawicieli telewizji internetowej iTV Południe z twórcami artystami naszej gminy Romanem Górką i jego wnuczką Elizą Miścior. Roman Górka znany wybitny rzeźbiarz z Frysztaka. Eliza Miścior obecnie mieszka w Hiszpanii z zawodu jest tłumaczką oraz tancerką, w wolnych chwilach wykonuje piękne linoryty, jest członkiem Związku Plastyków i Artystów w Rzeszowie.

Eliza w latach 1999- 2003 uczęszczała na zajęcia plastyczne, które prowadzę w GOK. Już wtedy przejawiała bardzo dużą wrażliwość artystyczną. Zamiłowanie do sztuki wyniosła z domu rodzinnego. Jest bardzo utalentowana, umiejętnie łączy taniec flamenco z plastyką. Więcej informacji o pasjach graficznych i tanecznych oraz osiągnięciach Elizy można znaleźć w internecie po wpisaniu w wyszukiwarkę – Eliza Miścior.

W imieniu Pani Joanny Czekajowskiej – dyrektora oraz wszystkich pracowników GOK – Frysztak gratuluję niezwykłym artystom naszej gminy!

Film pt. "Roman Górka i Eliza Miścior artyści niezwykli" znajduje się na stronie itvpoludnie.pl - zapraszamy.

Bezpośredni link do filmu - kliknij tu!

Dorota Wojtanowska - instruktor plastyk GOK Frysztak

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad