Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

24 czerwca rusza sezon na basenie.

Jak co roku w pierwszy dzień wakacji (w tym roku to 24 czerwca - sobota) rusza sezon kąpielowy na basenie - kąpielisku - przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Basen czynny będzie przez 7 dni w tygodniu od godziny 9:00 do 19:00.


Jest to jeden z nielicznych otwartych basenów na Podkarpaciu gdzie powierzchnia wody wynosi niemalże 900 m2, a głębokość sięga 2,20 m. Frysztackie baseny zapewniają nie tylko sportowe możliwości ale gwarantują bezpieczne miejsce dla maluszków z rodzicami oraz osób, które chcą się uczyć pływać. - info: gosir.frysztak.pl.


Goście korzystający z oferty kąpieliska oprócz atrakcji wodnych mają do dyspozycji: kort tenisowy, boisko trawiaste do siatkówki oraz boisko do siatkówki plażowej. Mnóstwo zieleni i drzewa dające chwile oddechu od palącego wakacyjnego słońca pozwolą każdemu zrelaksować się na frysztackich basenach.

Ceny wstępu pozostają bez zmian. Jakie atrakcje w tegorocznym sezonie kąpielowym przygotował ośrodek? Kilka pytań dotyczących sezonu kąpielowego i oferty ośrodka zadaliśmy Dyrektorowi GOSiR Frysztak Panu Markowi Armacie.

1. Jakie nowości w sezonie kąpielowym ?
W sezonie 2017 stawiamy przede wszystkim, na jakość związaną z wysokim standardem obsługi, czystość i bezpieczeństwo. Pojawi się bogata oferta gastronomiczna, która uzupełni wypoczynek osób przebywających na basenach. Dla gości przygotowany zostanie Hot spot oraz możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego. Ponadto mamy w planach sprzedaż pamiątek z gminy Frysztak. Obecnie pracujemy nad wdrożeniem ułatwień związanych z wejściem na basen oraz parkowaniem.
Od bieżącego sezonu będziemy dysponować terminalem pozwalającym w szybszy sposób korzystać z kart MultiSport - Benefit Systems, dzięki czemu nie będziemy rejestrować gości na listach papierowych, co znacznie przyśpieszy wejście na baseny i skróci kolejki.
Największa zmiana dotyczyć będzie wprowadzenia letniego punktu informacji turystycznej, aby zachęcić naszych gości do pozostania w gminie Frysztak i odwiedzenia najciekawszych miejsc. W ramach punktu zostaną wykonane tablice z informacjami, zdjęciami i danymi teleadresowymi atrakcji naszej gminy.
Już dziś zapraszamy mieszkańców do współpracy w tym zakresie - aby znaleźć się w naszej w bazie informacyjnej wystarczy wysłać zdjęcie miejsca, krótką informację wraz z nr kontaktowym oraz adres strony internetowej.

2. Jakie ceny w sezonie kąpielowym 2017?
Tegoroczne ceny pozostaną na poziomie ubiegłego sezonu. Naszym celem jest przede wszystkim zachęcenie do aktywnego i rodzinnego wypoczynku, dlatego nie będziemy wprowadzać nowego cennika. Ważną informacją jest to, że płacąc za bilety na frysztackie baseny można zostać na nich cały dzień, a dla osób, które mogą przyjść do nas tylko w godzinach popołudniowych wprowadziliśmy atrakcyjne rabaty. Ważną informacją jest także to, że respektujemy kartę Dużej Rodziny.
Bilety wstępu:
Bilet normalny całodniowy:
- dzieci do lat 7 pod opieką osób dorosłych  4 zł
- młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści 7 zł
- dorośli  10 zł
Bilet zniżkowy w godz. 17:00 do 19:00 z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt:
- dzieci do lat 7 pod opieką osób dorosłych  3 zł
- młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści  4 zł
- dorośli  5 zł
Dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób, obozów sportowych, zielonych szkół, zastępów harcerskich oraz naszych Partnerów  przygotowaliśmy specjalną ofertę - informacja u dyrektora GOSiR Frysztak.


3. Czy ośrodek planuje dodatkowe imprezy na basenie w sezonie 2017, jeśli tak to, jakie?
Z pewnością będziemy chcieli uatrakcyjnić pobyt gości na naszych basenach. W planach mamy między innymi nocne wejścia na basen połączone z turniejami na boisku plażowym i korcie tenisowym, planowany jest także wyścig na zjeżdżalni wodnej. Panie i Panowie, chcący zadbać o swoją formę i sylwetkę będą mogli skorzystać z nieodpłatnych zajęć Aqua Aerobiku. Nowością będzie „Charytatywny Maraton Pływacki”, który planujemy zorganizować w połowie sezonu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty Otwartych Basenów Kąpielowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby nasi goście mogli komfortowo wypocząć oraz miło i bezpiecznie spędzić wolny czas.

Pytania, sugestie lub propozycje współpracy proszę kierować do dyrektora GOSiR Frysztak Pana Marka Armaty – kontakt: e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl, tel. 503-300-552


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad