Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO" NA WAKACJACH - DZIAŁANIA Z SANEPIDEM

Strzyżowscy policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie w ramach działań „Bezpieczne wakacje” sprawdzali warunki, w jakich odbywa się letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Policjanci realizowali też założenia kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo".

W ramach akcji "Bezpieczne Wakacje" i „Kręci mnie bezpieczeństwo”-kampanii organizowanej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych
i Administracji, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie prowadzą kontrolę obozów i kolonii zorganizowanych na terenie powiatu strzyżowskiego.

Policjanci podczas spotkań z młodzieżą rozdawali broszurki dotyczące zagrożeń podczas letniego wypoczynku. Rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, o przeciwdziałaniu kradzieżom, przemocy, szkodliwości działania dopalaczy i o innych zagrożeniach.

Spotkania miały miejsce w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku i „Siedlisku Janczar” w Pstrągowej, gdzie odbywały się obozy sportowe, aktorskie i taneczne.
Podczas kontroli nie stwierdzono nieprawidłowości.

Współpraca Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną jest już wieloletnią tradycją w realizacji założeń akcji "Bezpieczne Wakacje". W najbliższym czasie odbędą się kolejne wspólne przeglądy placówek organizujących letni wypoczynek dzieci i młodzieży.

INFO i FOTO: KPP Strzyżów

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad