DZF 2017 - "FASTRYGI" - wystawa Pawła Armaty

30 czerwca 2017 r. w piątkowy wieczór odbył się wernisaż wystawy Pawła Armaty "FASTRYGI" - rozpoczynający obchody Dni Ziemi Frysztackiej 2017. Licznie zgromadzona widownia mogła podziwiać nowe prace Pawła, które, jak sam autor powiedział, mają pobudzić wyobraźnię widza. Paweł lubi tworzyć swoje dzieła z rzeczy, które dla innych mogą być bezużyteczne, a on sam widzi w starym kawałku drewna, skrawku linoleum, kawałku szkła "nowe życie" tworząc sztukę.
Paweł Armata urodził się w 1974 roku, jest pedagogiem, nauczycielem plastyki i zajęć technicznych, pracuje w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym we Frysztaku, mieszka i tworzy w Gogołowie. Jest jednym z artystów uczestniczących w międzynarodowym plenerze rzeźbiarskim "Gogołowskie Drzewoludy" oraz twórcą pracowni EEO - Epicentrum Energii Odnawialnej.
Zapraszamy do obejrzenia prac, które znajdują się w galerii "Na balkonie" w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku.

Gratulujemy Pawłowi i życzymy dalszych sukcesów!
Tekst i zdjęcia: Joanna Pasek
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz