DZF 2017 - finałowa niedziela

Występ kabaretu Rak - foto: gosir.frysztak.pl
Niedzielne popołudnie to finałowy czas w obchodach Dni Ziemi Frysztackiej. Właśnie wtedy odbywają się największe atrakcje święta Gminy Frysztak. Nie inaczej było w tym roku.

Jako pierwsi na frysztackiej scenie wystąpili artyści z programem estradowym dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Po programie dla dzieci we Frysztaku zaczęły rozbrzmiewać greckie dźwięki. Zespół muzyki greckiej Mythost zaprezentował dla gości swoją twórczość oraz uczył mieszkańców greckiego tańca - zorba.

Zaraz po zespole Mythost na scenę wyszli kabareciarze z RAKa. Duet Krzysztofów (Hanke i Respondek) dał popis i zaprezentował mnóstwo skeczy oraz piosenek kabaretowych. Zabawa, śmiech, duża dawka humoru towarzyszyła występowi tegorocznej gwiazdy wieczoru na Dniach Ziemi Frysztackiej.

Wieczorem na scenie zaprezentowały się gorące dziewczyny z zespołu TOP GIRL a finałowy pokaz fajerwerków wprawił w zachwyt osoby bawiące się podczas corocznego święta Gminy Frysztak.

Wkrótce na naszym kanale YouTubu - link, kliknij tu - znajdą Państwo filmy z tegorocznych Dni Ziemi Frysztackiej 2017Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz