DZF 2017 - Promocja książki Agaty Zahuty

1 lipca 2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku odbyła się promocja książki Agaty Zahuty "Frysztak i okolice. Podróż ze starą fotografią". Książka ta jest publikacją o charakterze albumowym, zawiera ok. 600 archiwalnych fotografii, każda fotografia jest opisana i ma swoją historię. Materiały do książki były zbierane prawie 3 lata i pochodzą od mieszkańców Frysztaka, Cieszyny, Pułanek, Stępiny, Kobyla, Wiśniowej. 
W tym czasie autorka poznała wiele osób, na nowo odkryła swoją "małą ojczyznę". Podczas spotkania p. Agata oraz współtwórcy (konsultacja merytoryczna, autorzy tekstów): p.Roman Frodyma, p.Rafał Jaworek, p.Witold Grodzki, p. Michał Król z pasją opowiadali o tym, jak powstała książka.

Zapraszamy do zapoznania się z tym pięknym albumem, może wśród starych fotografii rozpoznamy kogoś znajomego, przypomnimy sobie dawne czasy, miejsca, które tak bardzo zmienił czas.

TEKST i FOTO: Joanna Pasek
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz