Szkolą mieszkańców

W ubiegły wtorek i środę odbyło się pierwsze szkolenie z udzielania pierwszej pomocy dla seniorów z Gminy Frysztak. Jak widać na załączonych zdjęciach, szkolenie miało charakter bardzo praktyczny, a jego prowadzenie niejednokrotnie przejmowali sami seniorzy. Więcej o terminach kolejnych szkoleń na stronie Stowarzyszenia Gogołów bez granic - link, kliknij tu!

Wsobotę w ramach projektu "Edukacja pierwszej pomocy dla rodzin - od najmłodszych do najstarszych!" odbyło się pierwsze z cyklu spotkań tematycznych dla kobiet ciężarnych i młodych matek. Tematem spotkania była pediatria. Uczestnicy nauczyli się wielu przydatnych umiejętności w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia dziecka, a przybyłe dzieciaki wesoło spędzały czas pod czujnym okiem animatora. 

Więcej o terminach kolejnych szkoleń na stronie Stowarzyszenia Gogołów bez granic - link, kliknij tu!
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz