Czas na rowery! 200 kilometrów tras w Gminie Frysztak

Aktywność rowerowa staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju, widać to również na terenie Gminy Frysztak. Rowery na co dzień, rowery na weekend, wspólnie, indywidualnie, w zawodach lub rekreacyjnie. Każdy z nas umie jeździć na rowerze i wieszość z nas chce jeździć na rowerze. 
Rowerzyści na wycieczce z GOSIRem w ramach akcji "Polska na rowery"
Wychodząc na przeciw trendom w sporcie, rekreacji i turystyce zaczynamy budować szlaki rowerowe na terenie Gminy Frysztak. Do przyszłego roku, dokładnie do sezonu rowerowego chcemy zorganizować na terenie Gminy Frysztak 200 kilometrów tras rowerowych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do współpracy przy tworzeniu szlaków rowerowych. - można dowiedzieć się od organizatorów
Przykładowa trasa rowerowa na terenie Gminy Frysztak w aplikacji Traseo.pl
Przed nami kolejne spotkanie z mieszkańcami chcącymi tworzyć szlaki rowerowe na terenie Gminy Frysztak. Przyszedł czas na analizę wykonanej pracy :-) Serdecznie zapraszamy na spotka nie robocze, które odbędzie się w środę 23.08.2017 r. o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Podczas spotkania będziemy analizować ślady szlaków naniesionych na GPS i planować kolejny etap pracy.

Dołącz do nas! Krok po kroku, zbudujemy razem wspaniałe, malownicze, niepowtarzalne szalki rowerowe na terenie Gminy Frysztak.

Więcej informacji na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji inicjatora tworzenia 200 kilometrów szlaków rowerowych na terenie Gminy Frysztak.  LINK - kliknij tu!

W tworzeniu szlaków uczestniczą:
Frysztak24.pl patronuje medialnie inicjatywie tworzenia 200 kilometrów szlaków rowerowych na terenie Gminy Frysztak.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz