Dzień dziecka na sportowo w Gliniku Średnim

W sobotnie popołudnie 05.08.2017 r. przy domu ludowym w Gliniku Średnim odbył się DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO. Uczestniczyło w nim 83 dzieci.

Dzieci współzawodniczyły i bawiły się na dużych dmuchanych piłkarzykach oraz w suchym basenie. Nie zabrakło także biegu w workach, rzutu do celu oraz innych konkursów i zabaw.

Zabawy nie odmówili sobie także dorośli, którzy dzielnie podjęli rywalizacje w zawodach zespołowych. Nie zabrakło także haseł i rysunków antyalkoholowych. Gościem był również Wójt Gminy Frysztak, pan Jan Ziarnik. To wszystko dzięki Radzie Sołeckiej, pani sołtys Jolancie Szymkowicz, GOK Frysztak, KGW z panią przewodniczącą Emilią Mikuszewską i OSP w Gliniku Średnim.
Więcej zdjęć na stronie gokfrysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :