Zostań Liderem SZLACHETNEJ PACZKI

Chcesz zdobyć cenione na rynku pracy kompetencje z zakresu zarządzania projektami i ludźmi, organizowania eventów, pracy w grupie oraz współpracy z biznesem?
Dołącz do drużyny Paczki we Frysztaku i razem z nami zmieniaj świat! Po raz pierwszy w Gminie Frysztak startuje szlachetna paczka - dołącz już dziś.


Co możesz zyskać?
Rozwój osobisty, wartościowe kontakty i realny wpływ na świat, w którym żyjesz.
Kompetencje społeczno-biznesowe, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Zarządzanie ludźmi, projektami i samym sobą, bo Lider to profesjonalny Project Manager.
Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, czyli kluczowe składniki każdego sukcesu.


Sieć kontaktów biznesowych. Będziesz mieć dostęp do osób, z którymi na co dzień nie miałbyś okazji się spotkać – od artystów, przez urzędników, po lokalnych biznesmenów.
Ogólnopolskie wydarzenia z wolontariuszami, motywujące szkolenia, emocjonujący Finał i wzruszające spotkania z potrzebującymi. Narzędzia i zasady mądrej pomocy, które pozwolą Ci w przyszłości stawiać czoła wyzwaniom i uczynią Cię liderem w życiu społecznym.

Jakie będą Twoje zadania?
TEAM BUILDING: zbudujesz zespół wolontariuszy i będziesz zarządzał jego pracą oraz dbał o rozwój jego członków.
WPŁYW NA POTRZREBUJĄCE RODZINY ORAZ DZIECI : połączysz rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy zaangażują się w mądrą pomoc.
ORGANIZACJA EVENTÓW: zorganizujesz Finał ogólnopolskiego projektu pomocowego w Twoim rejonie (Paczka) lub niesamowite wydarzenia z udziałem dzieci i wolontariuszy (Akademia).
AUDYT: stworzysz podsumowanie projektu w Twoim rejonie/kolegium, które pozwoli na rozwój    w kolejnej edycji.

Zgłoś się, jeżeli :
Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat
Wyzwanie, to dla Ciebie szansa na rozwój
Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka
Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować
Masz skończone 18 lat.
Zgłoś się: www.superw.pl – czekamy na Ciebie!
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz